"Будь ласка, зупинись": родичка міністра оборони РФ записала відео після удару по "Охматдиту"

Наталія Вертинська, блогер, США, звернення
Фото: скрін | Наталія Вертинська

Наталія Вертинська записала публічне звернення до російського міністра. Вона сподівається, що її дядько одумається.

Related video

Після російського ракетного удару по Україні блогерка Наталя Вертинська, яка живе у Сполучених Штатах Америки, опублікувала відео. У ньому вона звернулася до міністра оборони Росії Андрія Білоусова, який, як зазначає жінка, є її "дядьком".

"Я просто тебе закликаю, дядьку Андрію, подумай про те, що ти твориш, і зупинись, будь ласка, зупинись. Я знала тебе завжди як добру, порядну людину. Я хочу, щоб ти подумав, переосмислив усе і зупинився. Дядьку Андрію, будь ласка, помолися, подумай про те, що ви творите. Це не може далі тривати", — говорить на відео Вертинська.

Вона також розповіла, що 10 років тому жила в Києві і регулярно відвідувала дитячу лікарню "Охматдит" зі своєю дитиною, у якої інвалідність.

При цьому, за словами Вертинської, у Києві досі живе двоюрідний брат Білоусова. Там же поховані його бабуся, дідусь і тітка, за могилами яких, зазначила блогерка, продовжує стежити її батько.

Крім того, зазначила блогерка, у Солом'янському районі Києва продовжує жити працювати двоюрідний брат міністра оборони.

"А якщо загине твій брат, я тобі цього не пробачу ніколи. І ти про це, думаю, будеш дуже сильно шкодувати", — зазначила Вертинська.

Нагадаємо, 19 травня в Росії помер Володимир Подоляк, брат радника глави Офісу президента України Михайла Подоляка. Відомо, що він працював у Головному розвідувальному управлінні Генштабу ЗС РФ.