Дико красиво. Лев, манул, амурський тигр і пума — кращі фото великих кішок 2020

кішки, кошенята, манул, дика кішка, породи кішок, манул фото, фото кішок
Кошенята дикої кішки — манула

Минулий рік запам'ятався масою стресів, пандемією і карантином — в загальному, хорошого було мало. Тому Фокус підготував для вас статтю про кішок — які живуть самі по собі і у яких завжди гарний настрій.

Related video

РАЗОМ ВЕСЕЛО БІГТИ

Виводок кошенят дикої кішки манула (вони на заголовному фото) сфотографували в серпні 2020 року, через два місяці після народження, на Цинхай-Тибетському нагір'ї на північному заході Китаю. Манули — дуже рідкісні тварини розміром з домашню кішку: при довжині 50-60 см вони досягають ваги в 5 кг. Фотограф Шаньюань Лі стверджує, що зробив знімок в момент, коли мама кликала кошенят в притулок, побачивши в траві іншого хижака.

ПІД ДОЩЕМ

лев, Кенія, сафарі, фото кішок, котячі, цар звірів Fullscreen
Кенійський лев під дощем

Фотограф довго чекав, поки лев забереться на повалений стовбур дерева, і дочекався. Але в долині озера Накуру (Кенія) почався проливний дощ. Втім, цар звірів вирішив не турбуватися з цього приводу і не покинув свого місця.

КОЛИ ДУЖЕ ДОБРЕ

амурський тигр, Примор'я, Земля леопарда, Приморський край, заповідник, національний парк, Далекий Схід, тигри Fullscreen
Амурський тигр в нацпарку "Земля леопарда", РФ

Амурський тигр обіймає маньчжурську ялицю і треться щокою об кору, щоб позначити дерево своїм запахом в національному парку "Земля леопарда" в Приморському краї РФ. Всього на Далекому Сході в уссурійській тайзі живуть близько 500 тигрів.

ПОРУШНИК

пума, Мексика, США, пума фото, фото кішки Fullscreen
Молода пума на кордоні США і Мексики

Молода пума перетинає кордон США з Мексикою. Зоозахисники занепокоєні, що якщо між країнами буде зведена суцільна стіна, то тварини втратять можливість мігрувати і це може скоротити їх популяцію.