У Німеччині обрали наступника Меркель: головою правлячого в країні ХДС став Армін Лашет

Армін Лашет, ХДС, наступник, Ангела Меркель, Німеччина, партія
Фото: dw.com | Армін Лашет

59-річний Армін Лашет обраний главою Християнсько-демократичного союзу.

Related video

Прем'єр-міністр федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія Армін Лашет обраний новим головою правлячої в Німеччині партії Християнсько-демократичного союзу (ХДС).

Про це повідомляє DW.

Відзначається, що за результатами голосування на цифровому з'їзді партії, за 59-річного Лашета проголосував 521 чоловік.

Участь у виборній кампанії брали кілька кандидатів, серед яких також був колишній голова парламентської фракції Фрідріх Мерц і голова комітету Бундестагу з питань зовнішньої політики Норберт Реттген.

Армін Лашет, ХДС, наступник, Ангела Меркель, Німеччина, партія Fullscreen

Формально процедура обрання нового голови партії завершиться після голосування поштою, так як варіант онлайн-голосування не передбачений в законі про партії Німеччини.

У вересні 2021 року в Німеччині пройдуть вибори в Бундестаг. Чинний канцлер ФРН Ангела Меркель не претендуватиме на цю посаду. Обраний на з'їзді Християнсько-демократичного союзу (ХДС) голова партії і буде претендувати на пост канцлера країни.

Лашет народився в 1961 році в Ахені, в університеті вивчав юриспруденцію. У 18-річному віці Армін Лашет вступив в ХДС. У 1986 році також почав журналістську діяльність. А з 1995 по 1999 рік керував видавництвом Einhard-Verlag. З 5 грудня 2012 року — заступник голови ХДС. У 2017 році Лашет вступив на посаду прем'єр-міністра землі Північний Рейн-Вестфалія.

Як пише Sueddeutsche Zeitung, Армін Лашет підтримує будівництво "Північного потоку-2" і наполягає на його добудові.