"Страшно й гарно": у Непалі туристи зняли на відео величезну лавину

Непал, туристи, лавина, мандрівники, гори
Фото: скриншот

Мандрівники відпочивали в горах біля озера, коли на них зійшла потужна лавина.

Related video

Під час відпочинку в горах Непалу на групу туристів зійшла величезна лавина. Роликом у своєму Instagram поділився один з очевидців події.

За словами мандрівника, група розташувалася біля озера Капуче, яке вважається одним із найбільш низькорозташованих льодовикових озер у світі, а вранці стала свідком вражаючого природного явища.

На записі видно, як із гір поступово сходить потужна лавина, що піднімає в повітря хмари снігу, а потім обрушується на водойму. Після чого туристи починають бігти, намагаючись сховатися від стихії. Відео закінчується кадрами веселки на місці сходження лавини.

"Люди тікають, щоб врятуватися", — підписав автор публікації, яка стала вірусною й набрала десятки тисяч переглядів.

Користувачі соцмережі були в захваті від побаченого. "Це неймовірно! Який приголомшливий і одночасно страхітливий досвід. Сподіваюся, з ними все добре", "Страшно й гарно! Але природа у кращому вигляді", "Цей ролик може стати одним із моїх улюблених", — писали вони.

Відзначимо, раніше на відомому гірськолижному курорті Кран-Монтана у Швейцарії зійшла лавина, яка могла накрити від 10 до 12 лижників. Один із них зафільмував свою втечу від лавини.

Раніше в австрійських Альпах вдалося вижити 26-річному лижнику, якого накрила лавина, він провів під снігом рекордні 5 годин.