Facebook і Twitter втратили більше 51 млрд доларів після блокування Дональда Трампа

Дорсі, Цукерберг, акції, Facebook, Twitter, трамп, блокування
Фото: Соцсети | Засновники компаній Twitter і Facebook.

Починаючи з дня блокування Дональда Трампа сукупно капіталізація Facebook і Twitter скоротилася на 51,2 мільярда доларів.

Related video

Починаючи з 6 січня, коли американська компанія Facebook заблокувала акаунт президента США Дональда Трампа, її капіталізація скоротилася на 41 мільярд доларів. Крім того, майже на 10 млрд доларів обвалилися акції Twitter, який синхронно з Facebook "заморозив" сторінку політика.

"Це дивне явище. Дві компанії приймають рішення, яке викликає різке падіння цін на їхні акції, стираючи мільярди з їхніх активів, і їх співробітники вітають це, — повідомляється в огляді видання" Independent ". — Звучить дивно, але саме це сталося, коли Twitter і Facebook заблокували Дональда Трампа після вторгнення (його прихильників — ред.) в Капітолій".

Так, відразу ж після появи новини про видалення облікового запису Трампа акції Twitter впали на 4,5%, втративши 5 мільярдів доларів. Акції Facebook впали на аналогічних 4,5%, скоротивши ринкову капіталізацію компанії на 33,6 млрд доларів.

акції, Facebook, Twitter, Насдак, NASDAQ, трамп, блокування, соцмережі Fullscreen

За інформацією "Business Insider", після двох днів торгів, починаючи з вечора 8-го січня, капіталізація Facebook скоротилася на 47,6 мільярда доларів, а ринкова вартість Twitter на 12 січня впала ще на 3,5 мільярда доларів, за 11 січня скоротившись на 4%, а на наступний день, втративши ще 2% капіталізації.

акції, Facebook, Twitter, Насдак, NASDAQ, трамп, блокування, соцмережі Fullscreen

Наразі капіталізація Facebook становить майже 716 млрд доларів: акції компанії за останню добу зробили невеликий "відскік", уповільнивши загальний тренд падіння вартості активу. Дещо стабілізувалися в ціні і акції Twitter: компанія також демонструвала в суботу деяке уповільнення і падіння, однак на зростання ще не вийшла.

Як передає "Insider", в останній тиждень президентства Дональда Трампа зазначені тенденції можуть поновитися, оскільки американський політик не має наміру здаватися без бою. Як повідомив канал "CNN" в понеділок, 11-го січня, Трамп може помститися технологічним гігантам за їх заборони, проте "поки не ясно, як будуть виглядати дії президента".