В аеропорту Чикаго знайшли пасажира, який непомітно прожив там три місяці

Адітья Удай Сингх
Фото: CNN | Адит'я Удай Сингх три місяці жив у закритій для пасажирів зоні аеропорту

Адіт'я Удай Сингх заявив, що боявся повертатися додому через пандемію коронавіруса

Related video

У чиказькому аеропорту "О'Хара" випадково виявили пасажира, який непомітно прожив у терміналі три місяці. Про це пише CNN.

33-річний Адітʼя Удай Сингх пояснив, що побоявся летіти додому, до Каліфорнії, через пандемію коронавіруса. Так що він вирішив залишитися в аеропорту, поки ситуація не проясниться. І чекав цього моменту три місяці.

Це рішення він ухвалив ще 19 жовтня 2020 року і залишався у закритій зоні терміналу до 16 січня 2021 року, аж поки його не зловили.

Чиказький аеропорт "О'Хара" Fullscreen
Чиказький аеропорт "О'Хара"

Повідомляється, що Сингх був затриманий після того, як до нього підійшли двоє співробітників United Airlines і попросили пред'явити його документи. Кажуть, що потім він показав їм пропуск в аеропорт, що належав операційному менеджерові, який повідомив про його зникнення ще наприкінці жовтня.

Завдяки пропуску, Адітʼя міг проникати у закриті зони для персоналу, харчувався він тим, що вдавалося вкрасти, також його підгодовували інші пасажири. Його заарештували і звинуватили у вдаванні себе за іншу особу в закритій зоні аеропорту і за крадіжку на суму менше 500 доларів. Адвокат наполягав на тому, що раніше Адітʼя не мав проблем із законом, тож суддя відпустила його під заставу в тисячу доларів з умовою, що він знову з'явиться до суду і не більше буде жити в аеропорті.

Чиказький аеропорт "О'Хара" Fullscreen
Чиказький аеропорт "О'Хара"

Місцеві ЗМІ відзначили, що ситуація збентежила навіть суддю округу Кук. "Я правильно вас зрозуміла? Ви говорите мені, що стороння людина, яка не є співробітником, проживала в закритій для пасажирів частини аеропорту з минулого року і весь цей час уникав виявлення?", — запитала суддя Сюзанна Ортіс у помічника прокурора.

Тепер чиказький аеропорт перевірять. Оскільки на місці нешкідливого Адітʼї міг опинитися терорист, а, як виявилося, проникнути в закриту зону і залишатися непоміченим — можливо навіть для пересічного громадянина без будь-якої спецпідготовки.