Кремль про призначення спецпредставника США з ПП-2: Будівництво проходить на іншому континенті

Дмитро Пєсков, Північний потік-2, США, Кремль
Фото: ТАСС | Дмитро Пєсков

У Путіна вважають, що, призначаючи свого представника на переговорах щодо "Північному потоку-2", Вашингтон втручається в економічні інтереси інших країн.

У Кремлі відреагували на намір адміністрації Білого дому призначити спеціального представника з проекту "Північний потік-2", заявивши, що своїми діями Вашингтон втручається в економічні інтереси інших країн.

Про це заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков, передає ТАСС.

"Звичайно, подібні спецпредставники за проектом, який не має ніякого відношення до США і взагалі розташований на іншому континенті, напевно, дуже красномовно говорить про те, що називається втручанням у внутрішні справи, в економічні інтереси інших країн", — сказав Пєсков.

Таким чином представник Кремля Пєсков прокоментував інформацію про розгляд на таку посаду Амоса Хохштейна, який раніше працював у наглядовій раді "Нафтогазу".

Пєсков також заявив, що партнери РФ з будівництва потоку нібито "досить послідовні у своєму намірі фіналізувати цей проект і запустити його".

"Цей проект надзвичайно важливий для європейської енергобезпеки і для забезпечення Європи енергоресурсами", — підсумував Пєсков.

Нагадаємо, що за інформацією американських ЗМІ, міністерство юстиції США нібито підготувало два пакети санкцій проти газопроводу "Північний потік — 2". Також повідомляється, що адміністрація США веде переговори про призначення спеціального посланника з припинення будівництва "ПП-2".

Голова Державного департаменту США Ентоні Блінкен закликав бізнес не допомагати Росії в будівництві газопроводу "Північний потік-2" і пригрозив санкціями всім, хто буде співпрацювати з проектом. Як заявив американський політик, мета цього — розділити Європейський союз і послабити його енергетичну безпеку. Ентоні Блінкен також навів слова президента Джо Байдена про те, що "Північний потік-2" стане поганою угодою для Німеччини та інших країн Європи.