В компанії Ілона Маска заявили, що могли б створити "Парк Юрського періоду"

парк Юрського періоду
Фото: Скриншот | Кадр з фільму "Парк Юрського періоду"

Макс Ходак, співзасновник компанії Neuralink, яка була заснована Ілоном Маском, повідомив, що населяли б парк "суперекзотичні нові види".

В компанії Neuralink, заснованої Ілоном Маском заявили, що Парк Юрського періоду з однойменного фільму — цілком реальний. Про це Макс Ходак, співзасновник компанії, написав у Twitter, повідомляє Daily Mail.

"Ми, ймовірно, могли б побудувати Парк Юрського періоду, якби захотіли. У ньому не було б генетично автентичних динозаврів, але, можливо, через 15 років селекції та інженерії ми б отримали суперекзотичні нові види", — заявив Ходак.

Також Макс Ходак додав, що вимирання видів є відмінною підставою для збільшення біорізноманіття.

"Біорізноманіття безумовно є цінним, його збереження важливе і має сенс. Але чому ми на цьому зупиняємося? Чому б нам більш цілеспрямовано не спробувати створити нове різноманітність?", — написав він.

Ходака, схоже, не злякали події культового фільму, заснованого на романі Майкла Крайтона 1990 року з Семом Нілом, Лорою Дерн і Джеффом Голдблюмом у головних ролях.

Нагадаємо, у фільмі Стівена Спілберга, який у 2011 році увійшов до списку найвірогідніших науково-фантастичних фільмів за версією NASA, вчені відтворили динозаврів, використовуючи генетичний матеріал, видобутий з москітів, які мільйони років тому пили кров динозаврів, а потім, сівши на дерево, грузли у деревній смолі, утворивши інклюзив. Відсутні фрагменти коду в ДНК доповнюються фрагментами коду сучасних земноводних — жаб.

Але через збій у системі безпеки парку динозаври вирвалися на свободу і відвідувачам парку довелося рятуватися втечею.

Раніше компанія Neuralink впровадила нейрочіпи у мозок двох свиней і продемонструвала їх успішну роботу.

За словами винахідників з Neuralink, чіп абсолютно не буде помітний на людині. За їх словами, пристрій допоможе позбутися від розладів пам'яті, слуху, зору і навіть депресії.