Вигнання бісів за регламентом. РПЦ встановила правила для обрядів екзорцизму

екзорцизм, Росія, РПЦ, вигнання диявола
Фото: экзорцизм

Російська церква не розголошує зміст документа до його публікації.

Російська православна церква (РПЦ) прийняла документ, який регламентує практику екзорцизму, яку підготувала комісія з богослов'я. Про це повідомив глава відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського патріархату митрополит Волоколамський Іларіон, передають РІА Новини.

"Практика екзорцизму існує не у всіх помісних церквах. Документ містить історію цієї практики, висхідній до апостольських часів, і пропозиції щодо її уніфікації та регламентації", — заявив Волоколамський Іларіон.

Він також підкреслив, що до публікації документа його зміст не розголошується. Російський митрополит додав, що після закінчення роботи над будь-яким церковним проектом, документи надходять в редакційну групу, яка вносить правки і зміни. Через таку процедуру ще належить пройти регламенту для практики екзорцизму.

"Міжсоборна присутність" — це дорадчий орган, комісія при ньому попередньо розглядає соборні питання і готує проекти рішення по ним.

Як відомо, шизофренія і біполярний розлад частіше за інших приймаються за "ознаки одержимості". Сонний параліч також є ще однією поширеною "ознакою", особливо для тих, хто не знайомий з цим станом.

Згідно з керівними принципами Ватикану, виданим в 1999 році, "людина, яка стверджує, що вона одержима, повинна бути обстежена лікарями, щоб виключити психічні та фізичні захворювання".

Нагадаємо, в Панамі під час обряду екзорцизму була вбита вагітна жінка з п'ятьма дітьми. Місцева секта тримала в полоні і вбивала "не покаявшихся грішників".