В ОАЕ американцеві загрожує тюремний термін за куріння марихуани у Лас-Вегасі (фото, відео)

ОАЕ, Американець, Тюремний термін, Марихуана
Фото: jahnews

Пітер Кларк прилетів у Дубай на кілька днів у справах, як з ним трапився напад панкреатиту. У лікарні його обстежували лікарі, виявивши в аналізах сечі сліди наркотичних речовин.

Жителю американського Лас-Вегаса Пітеру Кларку загрожує трирічний тюремний термін в Об'єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) після того, як в його урині були виявили сліди наркотиків. За тиждень до вильоту в Дубай громадянин США легально покурив марихуану у себе на батьківщині.

Про це повідомляється на сайті Detained-in-Dubai.

Пітер Кларк прилетів у Дубай на кілька днів у справах, як з ним трапився напад панкреатиту. У лікарні його обстежували лікарі, виявивши в аналізах сечі сліди наркотичних речовин.

Прямо з лікарні Кларка в наручниках відправили в КПЗ, де він провів кілька днів.

ОАЕ, Американець, Тюремний термін, Марихуана
Пітер Кларк

Після цього його відпустили в готель під домашній арешт в готель, де він зараз перебуває в очікуванні суду.

"Я втратив тонни ваги, не приймав душ, був позбавлений сну, їжі і води", — сказав Кларк у своєму відеозверненні після того, як покинув тюремну камеру.

Він не провозив, не вживав і не купував наркотики на території ОАЕ, але йому загрожує реальний тюремний термін.

Суворі закони ОАЕ забороняють зберігання і вживання наркотиків, а наявність наркотичних речовин у крові або сечі може мати на увазі їх зберігання. Це означає, що відвідувачі цієї арабської країни, які вживали марихуану на законних підставах у своїй країні, можуть бути заарештовані за її зберігання по прибуттю в ОАЕ.

"Свавілля у застосуванні законів в ОАЕ і відсутність передбачуваних юридичних результатів означають, що Пітеру потенційно загрожують роки в'язниці за законне куріння марихуани. Навіть якщо його визнають невинним, його можуть протягнути через повільний і дорогий судовий процес", — сказала адвокат Кларка Рада Стірлінг.

Нагадаємо, 31-річній британці загрожує два роки в'язниці в Дубаї після того, як її сусідка по квартирі повідомила в місцеву поліцію про образу в листуванні. Жінки посварилися через обідній стіл, який одна з них використовувала для роботи під час самоізоляції, і британка написала своїй сусідці-українці "f*ck you" у WhatsApp.