У моделі Playboy вкрали найбільшого кролика у світі

Аннет Едвардс, кролик Даріус, кролик-рекордсмен
Фото: Twitter Annette Edwards

Даріус був офіційно внесений до книги рекордів Гіннеса як "кролик-рекордсмен"

У Британії в колишньої моделі Playboy на ім'я Аннет Едвардс невідомі вкрали незвичайного вихованця: кролика-рекордсмена на імʼя Даріус. Про це пише Daily Mail.

Даріус був внесений до книги рекордів Гіннеса як найбільший кролик у світі. Його зріст становить 1,3 метра, а вага — 22,2 кілограми.

Аннет Едвардс, модель, кролики-рекордсмени
Аннет Едвардс і її вихованці
Фото: Twitter Annette Edwards

За повернення кролика його господиня вже пообіцяла тисячу фунтів стерлінгів. Вона також зазначила, що 10-річний Даріус уже занадто старий для розведення, тому якщо його викрали для цього — то сенсу тримати рекордсмена в себе викрадачам немає.

"Поліція робить усе можливе, щоб з'ясувати, хто його викрав. Обіцяю нагороду в розмірі 1000 фунтів стерлінгів. Даріус наразі занадто старий, щоб розмножуватися. Тому, будь ласка, поверніть його", — написала засмучена господиня в соцмережах.

69-річна Аннет Едвард прославилася тим, що в 60 років знімалася для еротичного журналу Playboy топлес, а також витратила понад 10 тисяч фунтів, щоб стати схожою на Джесіку Реббіт, персонажа з мультфільму в стилі нуар "Хто підставив кролика Роджера?".

Аннет Едвардс, кролик Даріус
Аннет Едвардс і її кролик-рекордсмен/Усі фото: Twitter Annette Edwards
Аннет Едвардс, кролик Даріус

Після виходу на пенсію Аннет оселилася в англійському селі Стултон у Вустерширі, і зайнялася розведенням гігантських кроликів породи "континентальний гігант". Ця порода відома з XVI століття, їх розводили заради м'яса і шкур, однак Аннет своїм вихованцям забезпечує комфортне і привільне життя.

Даріус є справжньою зіркою — він з'являвся в численних телешоу і став зіркою соцмереж. Його потомство, яке також сягає приголомшливих розмірів, Аннет продає шанувальникам цієї породи по 500 фунтів за кролика.