Австралійський шахтар, "тікаючи" від депресії, подолав 4000 км на скейтборді

тому Друрі, шахтар, австралія, скейтбордист
Фото: Instagram gordy.aboard

Том Друрі пішов за прикладом Фореста Гампа і просто відправився у подорож, світ за очі.

28-річний австралієць Том Друрі мимоволі встановив рекорд, "тікаючи" від депресії, яка наздогнала його під час самоізоляції через пандемію коронавірусу. Він проїхав західним узбережжям Австралії більше 4 тисяч кілометрів на своєму скейтборді. Про це пише CNN.

Том живе в сільській місцевості у місті Брокен-Хілл у Новому Південному Уельсі і на узбережжі раніше не бував. Він працював бурильником в шахті. Але коли почалася пандемія коронавірусу, і він виявився, як і мільйони людей по всьому світу, в самоізоляції. Проте зрозумів, що пора щось змінити у своєму житті.

"Я просто обожнюю скейтбординг, і коли вибухнула пандемія, я почав кататися на великі дистанції, просто щоб трохи очистити голову. Я нікуди особливо не прагнув, просто шукав пригод", — розповів Том, що пішов за прикладом персонажа з фільму "Форрест Гамп", який одного разу вийшов з дому і побіг, куди очі дивляться.

Том Друрі, шахтар, австралія, скейтбордист
Фото: Instagram gordy.aboard
Том Друрі, шахтар, австралія, скейтбордист
Фото: Instagram gordy.aboard

Свою подорож Австралією він почав ще в кінці жовтня минулого року і про свої мандри розповідав у соцмережах. Спочатку, зізнався Том, було нелегко, але потім він сказав сам собі, що якщо може проводити в шахті під землею по 12 годин на день, то й кататися на скейтборді по 12 годин у нього точно вийде.

Кожен день він проїжджав від 50 до 100 кілометрів, а одного разу провів на скейтборді 15 годин, проїхавши 115 кілометрів. Увечері він писав у соцмережах про можливі небезпеки, які можуть підстерігати скейтбордиста-мандрівника на його шляху.

"Двічі падав. Мало не наїхав на чотирьох отруйних змій. П'ять разів тікав від поліції. Отримав тепловий удар шість разів", — писав Том і розповів, що найважче було пересуватися автомагістралями. Коли повз проносилися вантажівки, його майже здувало на узбіччя, де його підстерігали камені та змії.

Дехто з водіїв, які зустрічали Тома, повідомляли про нього в поліцію, кажучи, що бачили "ідіота на скейтборді", після чого йому доводилося давати пояснення правоохоронцям.

Том Друрі, шахтар, австралія, скейтбордист
Фото: Instagram gordy.aboard
Том Друрі, шахтар, австралія, скейтбордист
Фото: Instagram gordy.aboard

Втім, він також поділився унікальним Лайфхак, як уникати неприємних контактів: "Треба просто попросити у людей грошей. Тоді вони відразу залишають тебе в спокої", — розповів Том. Він поставив собі за мету зібрати 19 тисяч доларів на будівництво скейт-парку в Лаосі, тому що виявилося, що це єдина країна в Південно-східній Азії, де такого парку немає. І ця сума була зібрана раніше, ніж він завершив свою подорож.

Завдяки своїй подорожі, шахтар з маленького міста знайшов цілу армію шанувальників по всьому світу, роздав десятки інтерв'ю, позбувся зайвої ваги і зробив внесок у популяризацію скейтборду.

Також він зізнався, що ледь не загинув, опинившись посеред пустелі у штаті Квінсленд. Температура становила близько сорока градусів. "Було дуже жарко, сухо. Моє тіло сильно тремтіло, і я думав, що, якщо я не знайду тінь, у мене будуть проблеми. Я був зовсім один в глушині", — але Том знайшов у собі сили продовжити подорож і дістався до цивілізації .

Зараз він планує повернутися додому в Брокен-Хілл, знайти нову роботу і більше не буде повторювати свою подорож на 4 тисячі кілометрів, хоч і не кине кататися на скейтборді. Але зробити таку мандрівку він рекомендує всім. За словами Тома, це був безцінний досвід.