У вогні пожежі в школі в Нігері загинули 20 дітей (фото)

Нігер, Школа, Пожежа, Діти, Учні, Солом'яний хата
Фото: Actu Niger | Пожежа спалахнула в бідному районі столиці Нігеру Ніамей

Молодші школярі потрапили у вогняну пастку в своїх класах, обладнаних у солом'яній хатині.

В африканській державі Нігер унаслідок пожежі в підготовчій школі у вівторок, 13 квітня, загинули, щонайменше, 20 дітей. Учні молодших класів потрапили у вогняну пастку в своїх класах, обладнаних у солом'яній хатині в одному з найбідніших районів столиці країни Ніамей.

Про це повідомляє місцеве видання Actu Niger.

За словами начальника пожежної служби Нігера полковника Бако Бобакара, причина пожежі досі не встановлена.

"20 людей загинули, більшість з яких маленькі діти", — сказав він.

Як передає Голос Америки, представник спілки вчителів Нігеру розповів, що в школі в столичному районі Пейс Бас навчається 800 школярів, враховуючи тих, хто відвідує підготовчі класи.

"Пожежа, очевидно, виникла біля входу в школу. У ній відсутній евакуаційний вихід, і багато учнів потрапили у вогняну пастку. Школярі були змушені підніматися на стіни, щоб уникнути вогню. Більшість з тих, хто загинув, були учнями підготовчих класів", — сказав він.

Інший представник пожежної служби Нігерії сказав, що загорівся 21 клас у солом'яній хатині, і діти опинилися в пастці всередині них.

Місцева влада проводить розслідування.

Нігер, Школа, Пожежа, Діти, Учні, Солом'яний хата
Підготовча школа в бідному районі столиці Нігеру Ніамей

Нагадаємо, влітку минулого року в Нігері озброєна людина на мотоциклі застрелила шістьох туристів із Франції, їхнього гіда та водія. До цього, армія Нігеру вбила 14 осіб у селі Абаді, помилково прийнявши їх за бойовиків "Боко Харам".