Російські військові кораблі вийшли на навчання в Чорне море

Адмірал Макаров, ЧФ РФ, Навчання, Кораблі, Чорне море
Фото: spytnik | Фрегат ЧФ РФ "Адмірал Макаров"

У ході маневрів нібито будуть проводитися артилерійські стрільби з участю вертольотів і літаків морської авіації.

Група російських військових кораблів вийшла на навчання в Чорне море, у ході яких будуть проводитися артилерійські стрільби з участю вертольотів і літаків морської авіації.

Про це інформують РосЗМІ з посиланням на відділ інформаційного забезпечення Чорноморського флоту РФ.

"Загін кораблів у складі фрегата "Адмірал Макаров", малих ракетних кораблів "Грайворон" та "Вишній Волочок", ракетного корабля на повітряної подушки "Самум", тральщика "Іван Голубець", а також великі десантні кораблі вийшли з пунктів базування та провели тренування з подолання умовної мінної загорожі в забезпеченні тральних сил флоту", — повідомили в Чорноморському флоті РФ.

Навчання проводяться на фоні загострення ситуації на Донбасі у зв'язку з концентрацією великої кількості російських військ біля кордонів України. Через зростання напруженості між Росією та Україною американські есмінці "Дональд Кук" і "Рузвельт" рухаються в Чорне море, і вже увійшли в акваторію Середземного моря, пройшовши протоку Гібралтар.

У Міноборони РФ повідомили, що протягом квітня Збройні сили РФ проведуть 4048 навчань різного масштабу. Навчання проходитимуть на 101 полігоні і 520 об'єктах навчально-матеріальної бази.

Нагадаємо, що в Міністерстві закордонних справ Росії закликали військові кораблі США не наближатися до кордонів Росії та анексованого Криму. Американські есмінці "Дональд Кук" і "Рузвельт" повинні увійти 14 і 15 квітня в Чорне море, і пробути там до 4-5 травня.