Поліція в Іспанії зупинила підпільне виробництво зброї на 3D-принтері (відео)

операція
Фото: Скриншот | Зброя, що виготовляється

У ході обшуків правоохоронці виявили арсенал зброї та деталі до неї. Також було вилучено літературу про ведення партизанської війни і перевагу білої раси.

У Санта-Крус-де-Тенеріфе на іспанських Канарських островах поліція зупинила підпільне виробництво зброї і деталей до нього на 3D-принтерах. Про це повідомляє Reuters.

Поліція заарештувала власника незаконного підприємства, йому пред'явили звинувачення в незаконному зберіганні зброї і вибухових речовин. У нього виявили дев'ять магазинів для боєприпасів, два глушники і дві деталі для стовбурів, а також форми для виготовлення прицілів, спускових гачків та інших частин зброї.

За даними правоохоронців, виготовлення однієї деталі займало близько 2 хвилин. Це перше подібне виробництво, виявлене на території Іспанії. В обвинуваченого вилучили репліку штурмової гвинтівки, кілька стовбурних коробок, катану, а також пістолети. У тому числі репліку пістолета часів нацистської Німеччини.

Крім озброєння, в обвинувачуваного виявили літературу про те, як вести партизанську війну, як виготовляти вибухові речовини на 3D-принтері, а також книги про перевагу білої раси над іншими.

Повідомляється, що операція із затримання підозрюваного сталася ще 14 вересня 2020 року. Але вона перебувала під грифом "секретно" за рішенням судді, що є стандартною практикою для Іспанії.

Нагадаємо, що 15 квітня в Іспанії затримали шістьох українських моряків за перевезення наркотиків. Раніше в Іспанії поліція конфіскувала підводний човен для контрабанди наркотиків.