Наречений і наречена проникли в чужий маєток у Флориді і спробували влаштувати там весілля

жених і наречена, вторгнення, маєток, флорида, весілля
Щаслива пара і маєток, який вони намагалися захопити

Пара запросила гостей і вторглася в маєток, господареві довелося викликати поліцію

В американському штаті Флорида наречений і наречена без дозволу проникли в чужий маєток і спробували влаштувати там весільну церемонію. Про це повідомляє NBCnews.

Кортні Вілсон і Шеніта Джонс збиралися зіграти пишне весілля, проте не знали, де це зробити. Незабаром вони пригледіли розкішний маєток з тенісним кортом, басейном і баром у Флориді. Наречений Кортні Вілсон відвідав будівлю під виглядом покупця, а потім зв'язався з його власником Натаном Фінкелем і попросив про можливість зіграти весілля в його будинку, виставленому на продаж. Фінкель відмовив.

маєток, наречений і наречена, вторгнення, флорида
Маєток у Флориді, куди намагалися вторгнутися наречений і наречена

Але пару це не зупинило. Вони розіслали запрошення друзям і рідним на "дводенне свято в маєток їхньої мрії", а в призначений день з'явилися туди з організатором весіль, щоб встановити все необхідне обладнання.

Однак вони не врахували той факт, що Фінкель, спадкоємець ресторанної імперії IHOP, проживає поруч і відразу помітив, що в його маєтку за 5,7 мільйонів доларів щось негаразд. Домовласник викликав поліцію.

"Люди вторгаються в мою власність. І вони продовжують чіплятися до мене. Вони кажуть, що в них тут весілля, і кажуть, що це послання Бога. Я не знаю, що відбувається. Усе, чого я хочу, — щоб вони звідси забралися", — сказав Фінкель диспетчеру поліції.

Поліцейські, прибувши на місце, видворили загарбників, інцидент був вичерпаний. Але весілля наполегливої пари довелося скасувати. Нового місця для церемонії вони знайти не встигли.