Російськомовні хакери зламали мережу поліції Вашингтона і вимагають викуп

хакери, сша, злом, поліція
Фото: Pikabu

Зловмисники пообіцяли віддати дані місцевим кримінальним угрупованням, якщо за три дні не отримають викуп.

Російськомовні хакери "Бабук" зламали сервер поліцейського управління Вашингтона і вкрали конфіденційну інформацію з бази даних поліції. Про це повідомляє Accociated Press.

Кіберзлочинці розмістили на своєму веб-сайті у Darknet скріншоти, що підтверджують крадіжку понад 250 гігабайт даних.

Згідно скріншотам, які вони опублікували, передбачається, що у хакерів є дані принаймні з чотирьох комп'ютерів, зокрема звіти розвідки, інформація про конфлікти між бандами, перепис в тюрмах та інші адміністративні файли.

Зловмисники вимагали викуп, пообіцявши, що у разі, якщо через три дні його не отримають, віддадуть дані місцевим кримінальним угрупованням. Управління поліції округу Колумбія заявило, що воно попросило ФБР розслідувати "несанкціонований доступ".

Нагадаємо, 25 квітня, сайт БелАЕС зламали невідомі хакери, які розмістили на ресурсі страшне оголошення. На сайті було розміщено оголошення нібито про небезпеку, пов'язану з роботою АЕС. Повідомлення було зроблене від імені нібито "небайдужих співробітників". Вони стверджують, що спостерігаються "постійні несправності обладнання", а також проводяться "роботи у небезпечних умовах".