В Японії заарештували вдову, яка отруїла чоловіка-мільйонера незабаром після весілля

саки судо, вдова, Косуке Нозакі, мільйонер, японія, чорна вдова
Фото: The Japan Times | Невтішна вдова два роки тому

Косуке Нозакі займався нерухомістю і прославився своєю велелюбністю. Він сам себе називав "Дон Жуаном" і хвалився, що переспав із 4 тисячами жінок.

В Японії заарештували 25-річну вдову екстравагантного японського мільйонера Косуке Нозакі за звинуваченням в його вбивстві. Слідство дійшло висновку, що Саки Судо отруїла свого 77-річного чоловіка через три місяці після їхнього весілля в 2018 році. Про це повідомляє The Japan Times.

Косуке Нозакі займався нерухомістю і володів компанією з продажу спиртних напоїв. Однак в Японії і за її межами він прославився, як "Дон Жуан", той, хто переспав із чотирма тисячами жінок. Він навіть написав кілька книг, зокрема свою автобіографію, в якій розповідав, як витрачав гроші на красивих дівчат: майже три мільярди єн на 4 тисячі коханок, — за його твердженням.

Косуке Нозакі, отруєння
Косуке Нозакі — мільйонер-плейбой
Косуке Нозакі, автобіографія
Книги Косуке Нозакі

"Я заробляю гроші для того, щоб зустрічатися з привабливими жінками. Мене не цікавлять дорогі автомобілі та будинки. Замість цього у мене безмежне бажання зайнятися сексом із красивими жінками", — писав він у книзі, в якій він також розповідав, як спокушати студенток і стюардес. Втім, ці стосунки не завжди закінчувалися добре: в 2016 році поліція заарештувала одну з його подруг, 27-річну модель, яка вкрала у нього гроші та коштовності.

Із Саки Судо він познайомився в токійському аеропорту Ханеда, використавши один зі своїх перевірених прийомів: спіткнувся, впав і, коли Саки допомогла йому піднятися, зав'язав із нею розмову. Через деякий час вони одружилися, проте дівчина приховувала це від своїх рідних. Для Нозакі це був третій шлюб.

Саки Судо, Косуке Нозакі, чорна вдова, отруєння
Саки Судо та Косуке Нозакі
Косуке Нозакі, пес
Улюблений пес мільйонера

А через три місяці Нозакі раптово помер. Причому ще напередодні він збирався на похорон свого улюбленого пса. Більшу частину своїх статків він заповідав рідній префектурі Вакаяма, однак і молодій вдові дісталася солідна частка його майна.

Обставинами смерті мільйонера зацікавилася поліція, і з'ясувала, що перед смертю він вечеряв наодинці з дружиною, а раніше вона вивчала в інтернеті властивості небезпечної речовини-стимулятора, яку знайшли в організмі покійного плейбоя. Зараз "чорна вдова" заарештована і перебуває під вартою.