У Бразилії 18-річний підліток увірвався в дитячий садок і вбив трьох дітей та двох співробітниць

Бразилія, Дитячий сад, Діти, Вбивство, Підліток, Мачете
Фото: ВВС

Загиблим дітям ще не було й двох років. Ще одна дитина отримала легку травму.

У муніципалітеті Саудадіс, у штаті Санта-Катаріна на півдні Бразилії 18-річний підліток увірвався з мачете в дитячий садок і вбив трьох дітей та двох співробітниць.

Про це повідомляє ВВС.

Загиблим дітям ще не було й двох років. Ще одна дитина отримала легку травму.

Після скоєння вбивства злочинець завдав собі важкі поранення, намагаючись накласти на себе руки. Він доставлений в лікарню в критичному стані.

Місцева поліція повідомила, що мотиви злочину поки не зрозумілі. У момент трагедії в дитячому садку знаходилися декілька десятків дітей, і співробітники установи намагалися їх заховати.

Також поліція повідомляє, що молодик спочатку атакував виховательку дитсадка, яка перебувала на вході установи. Потім він увірвався в кімнату, де перебували діти.

Дитячий садок знаходиться в невеликому місті Саудадіс із населенням 9 тисяч осіб. Там, здебільшого, знаходяться діти, які не досягли трирічного віку.

Бразилія, Дитячий сад, Діти, Вбивство, Підліток, Мачете

"Я чув крики, плач і заклики про допомогу. Швидше викликайте поліцію, тут вбивають людей", — розповів один із перехожих, який перебував поруч із дитсадком у момент події.

"Це трагічний день в нашій історії. Ми не знаємо, як потрібно поводитися. Це мій перший термін, мені 35 років і в мене самого маленька дитина", — сказав глава муніципалітету Масіел Шнайдер.

У штаті Санта-Катаріна оголошений триденний траур.

Нагадаємо, матір двох дітей з Харківської області підозрюють у вбивстві новонародженої дитини, яку вона з 2020 року ховала в сараї. За версією слідства, в минулому жовтні 34-річна жінка із селища Коротичі народила вдома мертву дитину та сховала її в сараї. Своєму співмешканцю, який тоді поїхав на заробітки, вона повідомила, що залишила немовля в лікарні.