В Індії врятували маленьке слоненя, яке провалилося в колодязь на глибину 9 метрів (фото)

Слоненя, Індія, Рятувальники, Колодязь, Екскаватор
Фото: CNN

Щоб витягнути тварину з пастки, довелося проводити складну рятувальну операцію з використанням трьох екскаваторів.

Невдача спіткала маленьке слоненя, яке відбилося від стада родичів біля села Німатанд у східному індійському штаті Джаркханд. Опинившись у незнайомій місцевості, воно провалилося в колодязь на глибину 9 метрів. Щоб його витягти звідти, довелося проводити складну рятувальну операцію.

Про це пише CNN.

Увечері 2 травня жителі села побачили стадо слонів, які наближалися до них із сусіднього лісу. Тварин жителі прогнали, але на наступний ранок виявили в глибокому колодязі маленьку тварину.

"На жаль, у темряві маленький слон провалився в колодязь. Хоча рівень води був недостатньо високим, слоненя після падіння не отримало ніяких травм", — розповів представник місцевої влади.

Жителі села повідомили про подію місцевий лісовий департамент, який провів рятувальну операцію з використанням трьох екскаваторів.

Для того, щоб слоненя вибралося з пастки, рятувальники знесли одну зі стін колодязя, а потім вирубали в землі пандус, щоб тварина могла самостійно вибратися.

Слоненя, Індія, Рятувальники, Колодязь, Екскаватор

Зрештою через вісім годин слоненя вискочило з колодязя, все в бруді і пилу.

Нагадаємо, що в Таїланді рятувальник реанімував слоненя прямо на дорозі, після того як на нього випадково наїхав мотоцикліст, коли те переходило дорогу разом з групою родичів.