Китаєць продав дворічного сина за $25 000 і витратив гроші на коханку

поліція, Китай, дитина, торгівля дітьми
Поліція затримала горе-батька і пару, яка купила дитину

Чоловік повіз нову дівчину на відпочинок, а також фотографував пачки грошей, вихваляючись ними перед друзями.

Житель китайської провінції Чжецзян на прізвище Се був заарештований місцевою поліцією після того, як його запідозрили в продажу дворічного сина бездітній парі за $25 тисяч, пише The Daily Mail.

Чоловік отримав право опіки над сином після розлучення з дружиною, якій суд віддав спільну доньку пари. Він залишив хлопчика на імʼя Цзяцзя під опікою свого брата Ліня, поживає в місті Хучжоу, а сам поїхав на роботу в інший район.

Після повернення Се забрав свого сина з дому брата, сказавши йому, що мати Цзяцзя хоче бачити малюка. Лінь, який привʼязався до хлопчика, пізніше дізнався, що Цзяцзя так і не зʼявився в будинку матері. Він запитав у родича, чи все в порядку з його сином, а коли той відмовився відповідати, стурбований чоловік звернувся в поліцію.

Унаслідок розслідування правоохоронці зʼясували, що Цзяцзя був проданий бездітній парі в місті Чанс у провінції Цзянсу за 158 тисяч юанів ($25 тисяч). Після отримання грошей за сина Се використовував їх для того, щоб звозити свою нову кохану на відпочинок, а також фотографував пачки грошей, вихваляючись багатством у соцмережах.

Поліція повернула Цзяцзя на піклування його дядька, в той час як Се та пара, яка купила хлопчика, знаходяться під слідством через передбачуваний продаж. Розслідування триває.

дитина, торгівля дітьми, продаж дітей, Китай
Поліція повернула дитину родичам
Фото: Скриншот

За повідомленнями китайських ЗМІ, Се раніше вже віддав двох своїх дочок від попереднього шлюбу через важке фінансове становище.

Нагадаємо, 50-річний японський байкер видавав себе за юну дівчину, щоб отримати побільше підписників у соцмережах. Так він хотів розкрутити свій блог, де розповідав про мотоцикли і їхній ремонт.