Екс-президента Мальдів намагалися підірвати біля його будинку (відео)

Мохамед Нашид, президент, екс-президент, спікер, Мальдіви
Фото: majlis.gov.mv | Мохамед Нашид

Мохамед Нашид отримав сильні поранення і переніс кілька операцій.

Мохамед Нашид, колишній президент Мальдів і нинішній спікер парламенту, який був поранений у результаті вибуху бомби, наразі в "критичному стані" після декількох операцій. Про це повідомляє Al Jazeera.

Вибух стався в той момент, коли Нашид виходив зі свого будинку в столиці Мале. Вибухівка була прикріплена до мотоцикла, який був припаркований біля автомобіля політика. Вибух був чутний по всьому місту.

У результаті вибуху Нашид отримав поранення і був доставлений у лікарню, де переніс кілька операцій. У пʼятницю вдень у лікарні заявили, що політик пройшов "успішну кінцеву, критичну процедуру, яка рятує життя". Крім того, поранення отримали і два його охоронці.

"Протягом останніх 16 годин йому зробили рятівну операцію через травми голови, грудей, живота і кінцівок. Він залишається в критичному стані в реанімації", — повідомили в лікарні.

Комісар поліції Мохамед Хамід сказав, що арештів не було, але влада намагається встановити особи чотирьох людей, які були "помічені через підозрілу поведінку на місці злочину". Правоохоронці назвали подію "актом тероризму".

Нагадаємо, що 20 квітня президент Чаду Ідріс Дебі, який раніше був оголошений переобраним на свою шосту каденцію, помер від отриманих поранень на передовій.

Планувалося, що переобраний голова держави виголосить переможну промову, але він заявив, що замість цього відправиться на передову, щоб відвідати солдатів Чаду. Вони воюють з угрупуванням повстанців "Фронт змін і згоди в Чаді", яке базується на північному кордоні країни з Лівією.