У Нью-Йорку вакцинувати від коронавірусу вирішили прямо в метро

Нью Йорк, Вакцинація, Метро, Білл де Блазіо, Ендрю Куомо, США, Johnson & Johnson
Фото: The New York Times

Тимчасові пункти вакцинації відкриють на 8 станціях метро в різних районах міста, а ті, хто вакцинується, отримають безкоштовну семиденну карту MetroCard.

З метою активізації кампанії вакцинації населення влада Нью-Йорка вирішила робити щеплення прямо на станціях метро і на залізничних зупинках.

Про це пише The New York Times.

Тимчасові пункти вакцинації відкриють на 8 станціях метро в різних районах міста. Використовувати будуть вакцину Johnson & Johnson. Це пілотна програма, вона буде діяти з 12 до 16 травня і може бути продовжена.

"Ви все одно заходите в метро, ви проходите повз пункт вакцинації, це тільки один укол, зупиніться і приділіть кілька хвилин, вакцинуйтеся", — сказав губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо.

Він також зазначив, що люди, які будуть вакцинуватися на залізних станціях або в метро, отримають безкоштовну семиденну карту MetroCard або два безкоштовних квитки в одну сторону на приміську залізницю Лонг-Айленда.

Безкоштовні квитки в метро є частиною широкої загальнонаціональної кампанії, що пропонує різні стимули для вакцинації людей. Так, наприклад, у штаті Нью-Джерсі пропонують келих пива для жителів, які отримають свою першу дозу вакцини в травні.

Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо заявив, що тим, хто зробить щеплення, будуть також роздавати безкоштовні квитки на відвідування визначних пам'яток міста, таких як Нью-Йоркський акваріум і Бруклінський ботанічний сад.

А губернатор Куомо сказав, що половина місць на домашніх матчах під час плей-оф НХЛ, які починаються в цьому місяці, будуть зарезервовані для тих, хто отримав щеплення. Вони будуть сидіти на відстані одного метра одне від одного. Решта ж глядачів будуть перебувати з іншого боку спортивної арени і будуть змушені сидіти на відстані двох метрів одне від одного. Усі повинні носити маски.

За словами губернатора Нью-Йорка, масова вакцинація сприяє зниженню показників інфікування і госпіталізацій у штаті.

Влада Нью-Йорка також планує поширювати інформацію про вакцинацію в міських школах, щоб спробувати охопити широку аудиторію підлітків.

Нагадаємо, що в Нью-Йорку запустили безкоштовну платформу для підприємств і приватних осіб Excelsior Pass Wallet, за допомогою якої можна легко в цифровому форматі підтвердити вакцинацію і негативний тест на COVID.