Поклонська не допомогла: в Севастополі зірвали показ фільму про "ЛНР", запустивши кіно про АТО (відео)

Наталя Поклонська, держдума, росія
Наталя Поклонська в Держдумі

Фільм за участю експрокурорки повинні були показати на фестивалі "Золотий витязь".

У Севастополі під час кінофестивалю "Золотий витязь" стався зрив показу фільму "Ополченочка", знятого на території окупованої Луганської області. Про це пише "Крим Реалії".

Відео конфузу з'явилося в YouTube. Фільм повинні були показати в севастопольському кінотеатрі "Москва", на великому екрані з'явилася проекція з комп'ютера, а потім із середини почався якийсь інший фільм, який одразу ж зупинили.

Слово взяв продюсер, автор сценарію, оператор фільму, а також бойовик так званої "ЛНР" Роман Разум, який повідомив, що це була "диверсія".

Виправдовуючись перед нечисленними глядачами, він повідомив, що замість "Ополченочки" запустили фільм "про героїв АТО", який "скачали і перейменували на "Ополченочку", а також у кінотеатрі зламався проектор, хоча, за словами Разума, "вчора він ще працював, і тут показували інші фільми".

Який фільм, зрештою, був запущений, Разум не сказав, а винних у "диверсії" так і не знайшли.

Але, користуючись нагодою, він, вибачаючись перед публікою, повідомив, що організатори фестивалю "Золотий витязь" не сплатили проїзд із Луганська і проживання в Севастополі. Також він висловив невдоволення, що фестиваль не взяв "Ополченочку" в конкурсну програму.

Організатори кінофестивалю повідомили у Facebook, що фільм все-таки буде показаний 25 травня в севастопольському кінотеатрі "Моряк".

Фільм "Ополченочка" зняла кінокомпанія "Лугафільм" за участю "міністерств і народної міліції ЛНР". Його прем'єра відбулася в травні 2019 року. Наталя Поклонська, експрокурорка анексованого Криму, а нині депутатка Держдуми Росії знялася у фільмі в ролі самої себе.

фільм, роман розум, ополченочка
На зйомках фільму

Сюжет розповідає про трьох жительок Луганської області, які стають екіпажем танка Т-64-БВ. У прокат він виходив тільки на території так званих ЛНР і ДНР, а тому отримав відгуки лише місцевих кінокритиків, які оцінили його "позитивно".