Працюють на шахтах і лісопильнях: в КНДР експлуатують дітей-сиріт (фото)

десткий працю в північній корее
Фото: NK News

Всього влади країни, за даними журналістів, використовує працю близько 700 неповнолітніх. В них виявлено недоїдання, виснаження і відсталість у розвитку.

Північнокорейська влада використовує дітей для роботи на шахтах, лісопильнях і фермерських угіддях. Про це повідомляє BBC.

Центральне інформагентство Кореї, за інформацією видання, повідомило, що сотні сиріт, які експлуатуються на державних шахтах і фермах нібито роблять це добровільно.

"Сотні дітей, виявляючи мудрість і мужність, в розквіті юних років вирішили виконувати фізичну працю для держави", — пишуть у виданні.

Судячи з опублікованих фото, діти не досягли повноліття і є підлітками.

дитячу працю в КНДР
Фото: Rodong Sinmun

У північнокорейських ЗМІ повідомляють, що за останній тиждень по всій країні добровольці беруться за ручну працю по всій країні. А в суботу близько 700 дітей-сиріт зголосилися працювати на фабриках, фермах і лісопильнях.

"Десятки дітей-сиріт кинулися на вуглевидобувних комплекс району Чонне, щоб виконати свою клятву виплатити хоча б одну мільйонну частку любові, виявленої партією", — описували ЗМІ дитячу працю.

Правозахисники, як повідомляють журналісти, вже довгий час звинувачують Північну Корею в використанні примусового дитячої праці. Але влада КНДР всі звинувачення відкидає.

У звіті Держдепартаменту США за 2020 рік зазначалося, що підлітки 16-17 років записувалися в молодіжні будзагони військового зразка на 10-річний період. Там вони страждали від фізичних і психологічних травм, недоїдання, виснаження і відсталості в розвитку в результаті примусової праці.

Нагадаємо, у квітні Кім Чен Ин назвав ситуацію в КНДР "найгіршою в історії" через нестабільну економіку і коронавірус. Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що жителям Північної Кореї загрожує голод. Причина — практично повна відсутність торгівлі з Китаєм і санкції.