У Франції маніяком-вбивцею з 90-х виявився колишній поліцейський

жандарми, поліцейські, франція, фото
Підозрюваний служив спочатку в жандармерії, а потім у поліції

Підозрюваний написав у передсмертній записці, що на момент скоєння злочинів він був "не в хорошому стані", але з тих пір "взяв себе в руки".

Related video

У Монпельє, місті на півдні Франції, наклав на себе руки 59-річний відставний поліцейський. Він залишив передсмертну записку, в якій написав, що він — маніяк-вбивця Грель (або "рябий вбивця"), який в 1986-1994-х роках здійснив кілька важких злочинів у Парижі.

Експоліцейський, якого французькі ЗМІ називають Франсуа Веров, звів рахунки із життям, коли отримав виклик на допит до слідчого судді у цій справі. На нього він не з'явився. Поліція хотіла взяти у нього зразок ДНК для експертизи.

Вважається, що "Греле" скоїв не менше шести зґвалтувань і чотирьох жорстоких вбивств, зокрема 11-річної дівчинки.

У своїй записці він написав, що на момент скоєння злочинів він був "не в хорошому стані", але з тих пір "взяв себе в руки".

До роботи в поліції (з 1988 року) підозрюваний служив у військовій поліції Франції (жандармерії).

Дружина підозрюваного повідомила про його зникнення 27 вересня. Тіло було знайдене в орендованій квартирі. Прокуратура стверджує, що ДНК самогубці збіглася з доказами, знайденими на місцях декількох злочинів.

Словесний портрет передбачуваного вбивці був складений за допомогою брата вбитої дівчинки, який їхав із ним у ліфті в день вбивства. Брат сказав, що в цієї людини було рябе обличчя, він справляв враження "дуже впевненої в собі людини". Під час виходу з ліфта він побажав попутникові "Дуже, дуже гарного дня".

словесний портрет, підозрюваний Fullscreen

Трьом жертвам зґвалтувань Грель представлявся поліцейським.

Раніше психолог Дмитро Попов розповів Фокусу про те, як розвиваються злочинні схильності маніяків, і чому деяким із них десятиліттями вдається ховатися від правоохоронців.