У Колумбії курсанти поліції одягнулися в нацистську форму в межах тижня культурного обміну

Колумбія, поліцейська академія, нацизм, форма, СС, поліція
Фото: Facebook | У Колумбії курсанти поліцейської академії вбралися в нацистську форму

На заходах, присвячених силовим структурам Німеччини, учні академії постали образах бійців СС і навіть лідера нацистів Адольфа Гітлера.

У поліцейській академії в колумбійському місті Тулуа курсанти поліцейської академії одяглися в нацистську форму в межах щорічного тижня культурного обміну, який цього разу було присвячено силовим структурам Німеччини. Про це пише видання Marca.

Пресслужба національної поліції Колумбії опублікувала на своїй сторінці у Facebook знімки, зроблені на заході у межах "Тижня інтернаціоналізації".

Колумбія, нацизм, СС, форма, поліція
Скріншот посту колумбійської поліції

На них можна помітити курсантів у формі бійців СС та інші атрибути нацистського режиму, зокрема символіку авіаційного корпусу Люфтваффе та свастику. Деякі учасники заходу навіть з'явилися в образі нацистського лідера Адольфа Гітлера.

Через деякий час публікацію в соціальній мережі видалили, проте низка користувачів встигла зберегти скандальні фотографії та поширити їх на інших платформах, зокрема, у Twitter. Після хвилі критики поліція виступила із заявою, у якій засудила захід.

"Неправильно та непослідовно сьогодні в поліцейській школі пройшов захід (...) у межах якого курсанти відтворили сцени, що відсилають до періоду нацистської Німеччини. Національна поліція (...) просить вибачення у єврейської громади та всіх тих, хто був ображений цими подіями, що відбулися в Тулуа", — заявили правоохоронці.

Ректора поліцейської академії було звільнено.

Нагадаємо, раніше в центральній Німеччині протестантську церкву звинуватили в порушенні закону через використання дзвонів із нацистськими написами.

Раніше Фокус писав про те, як у ЄС невідомі створили COVID-документи на ім'я Адольфа Гітлера.