"Абсолютне чудовисько": у США чоловік зчепився з величезним пітоном на дорозі (відео)

Величезний пітон, чоловік, змія, ловець диких тварин
Фото: YouTube/ Python Cowboy | Змія довгий час продовжувала захищатися, стискаючи своїм товстим тілом руки та талію чоловіка

Майк Кіммел, ловець агресивних видів тварин, упіймав величезного пітона, коли повертався додому. Змія тривалий час продовжувала захищатися, стискаючи своїм товстим тілом руки та талію чоловіка.

Related video

Майк Кіммел зі штату Флорида, США, повертався додому, коли у темряві натрапив на "абсолютно жахливого" пітона. Відео їхньої сутички на дорозі набрало понад 263 тисячі переглядів на YouTube. Про це пише Miami Herald.

Мисливець на агресивні види тварин Майк Кіммел, відомий у соціальних мережах як Python Cowboy, розповів, що самка приблизно була 16 футів (трохи більше ніж 4,8 м) завдовжки та вагою близько 50 фунтів (трохи більше ніж 22,5 кг). Він дійшов такого висновку після того, як схопив її за хвіст і потягнув із болота.

"Боже, вона сильна. Це велика змія, хлопці", — каже американець.

Величезний пітон, чоловік, змія, ловець диких тварин Fullscreen
Самка приблизно була 16 футів (трохи більше 4,8 м) у довжину та вагою близько 50 фунтів (трохи більше 22,5 кг)
Фото: YouTube/ Python Cowboy

У наступні хвилини ловець агресивних тварин намагається контролювати розлютовану змію, яка голосно шипить і намагається звиватися і вкусити його. Зрештою чоловік ухопив її трохи нижче щелеп, і при детальному огляді стало ясно, що голова змії приблизно такого ж розміру, як і кулак Кіммела. Після цього змія продовжувала захищатися, стискаючи своїм товстим тілом його руки та талію.

"Цей хижак може завдати серйозних проблем. Ви можете бачити, що він дуже, дуже добре харчується. Опосуми, видри, єноти, алігатори. Ні в кого немає шансів проти цієї тварини", — каже Кіммел, намагаючись зберегти хватку.

Наприкінці 10-хвилинного відео чоловік відтягує змію до дороги, де він на камеру (пострілом з пістолета) вбиває її. Гуманна евтаназія пітонів відповідає рекомендаціям Комісії з охорони рибних ресурсів та дикої природи Флориди щодо інвазивних видів.

Раніше Фокус писав, що в Британії кішка врятувала від коми господиню, яка страждає на діабет. Кішка на прізвисько Віллоу почала поводитися нехарактерно, викликавши тим самим хвилювання свого господаря Рея Шервуда. Чоловік пішов за свійською твариною, після чого побачив, що його дружина Аманда впала, знепритомнівши.

Також раніше повідомлялося, що у Британії "супер щури" захопили будинок викладача. Грем Шарп та його дружина почули, як гризуни бігали по стелі їхньої спальні, після чого вирішили викликати спеціалістів. Сімейна пара зателефонувала до компанії боротьби зі шкідниками, яка виявила, що щури залізли в будинок і оселилися у стінах.