"Найняли для вбивств": Медведєв пригрозив смертю обвинуваченим у замаху на Прилєпіна

російська пропаганда, погрози, Дмитро Медведєв, експрезидент РФ, Захар Прилєпін
Фото: Скрін відео | У Путіна знову почали розкидатися погрозами

Топсоратник Володимира Путіна подякував силовикам за "якісну роботу" і заявив, що злочинців мають засудити до тривалих термінів ув'язнення, де і можуть статися з ними "нещасні випадки".

Related video

Заступник голови Ради безпеки РФ та колишній президент Дмитро Медведєв заявив, що причетні до замаху на пропагандистського письменника Захара Прилєпіна можуть постраждати. Про це він написав у своєму Telegram-каналі 7 травня.

Насамперед він подякував співробітникам МВС, яким вдалося затримати нібито винного у скоєнні теракту на території Нижнього Новгорода за участю Захара Прилєпіна.

"Злочинці зізналися, що були завербовані спецслужбами бандерівської держави. За кримінальним законом їх, як і інших злочинців, судитимуть за теракт та засудять до тривалих термінів ув'язнення", — йдеться у повідомленні.

Окремо Дмитро Медведєв підкреслив, що із засудженими на довічне ув'язнення громадянами іноді "трапляються події" або "нещасні випадки", які призводять до смерті. І тоді термін ув'язнення зводиться до нуля.

"І тоді тривалий термін покарання швидко переривається з природних причин у зв'язку зі смертю ув'язненого. І це теж має велике виховне значення для нових ублюдків, яких найняли для вбивств", — продовжив Дмитро Медведєв, маючи на увазі подію у Нижньому Новгороді.

Замах на Захара Прилєпіна: що відомо

6 травня в районі Нижнього Новгорода в Росії пролунав вибух. Було підірвано автомобіль російського письменника та пропагандиста Захара Прилєпіна. В результаті він отримав поранення та перебуває в лікарні. Раніше зазначалося, що вибуховий пристрій було закладено під днище машини під час зупинки біля кафе.

Ближче до вечора на території Росії було затримано підозрюваного у скоєнні замаху на пропагандиста. Ним виявився раніше засуджений уродженець України, якого бачили незадовго до трагедії поряд із машиною та будинком Захара Прилєпіна. У спецслужбах зазначають, що він працював із українськими спецслужбами.

Пізніше з'ясувалося, що він свого часу воював на боці проросійських бойовиків "ДНР" проти ЗСУ.

Нагадаємо, в Україні відхрестилися від причетності до підриву Прилєпіна. Михайло Подоляк заявив, що підрив російського пропагандиста та письменника Захара Прилєпіна є постановкою Кремля.