Під охороною Росгвардії: Прилєпін вийшов із коми після замаху, — росЗМІ

прілєпін, письменник прілєпін, пропагандист
РосЗМІ повідомляють про те, що Захара Прилєпіна, на якого вчинили замах 6 травня, вивели зі штучної коми

Пропагандист прийшов до тями вранці 7 травня після того, як медики були змушені його перевести в медикаментозний сон. Палату з Прилєпіним, за словами журналістів, ретельно охороняють бійці Росгвардії.

Related video

Письменник-пропагандист Захар Прилєпін, на якого 6 травня було скоєно замах, вже прийшов до тями в лікарні. Про це написало росмедіа ТАСС у неділю, 7 травня, з посиланням на слова депутата Держдуми від фракції "Справедлива Росія — За правду" Дмитра Кузнєцова.

За інформацією депутата, який особисто відвідав Прилєпіна, пропагандисту діагностували осколковий перелом ніг та контузію.

"Захар Прилєпін, який сьогодні оговтався після теракту, вже жартує. Прогнози лікарів оптимістичні", — розповів він журналістам.

Наразі письменник-пропагандист перебуває у лікарні Нижнього Новгорода під опікою медиків та охороною Росгвардії. Вранці 7 травня губернатор Нижньогородської області Гліб Нікітін повідомив у своєму телеграм-каналі, що лікарі вивели Прилєпіна зі штучної коми.

Зі свого боку, росмедіа SHOT 7 травня написало про те, що відбувалося в перші хвилини після вибуху автомобіля, в якому Прилєпін їхав із водієм.

За їхньою інформацією, Прилєпін одразу після вибуху був притомний — він тримав у руці телефон. До приїзду медиків один з очевидців інциденту приніс пропагандистові ковдру.

Нагадаємо, 6 травня голова ГУР Кирило Буданов висловився про замахи на пропагандистів РФ. Він заявив, що у його відомстві продовжать працювати над ліквідацією росіян.

У суботу, 6 травня, в районі Нижнього Новгорода в Росії підірвали автомобіль російського письменника та пропагандиста Захара Прилєпіна. Повідомлялося, що він отримав поранення та перебуває у лікарні. Пізніше з'ясувалося, що вибуховий пристрій було закладено під днище машини під час зупинки біля кафе.