Випив та поїв: родина виявила сплячого грабіжника на дивані в їхньому будинку (фото)

Грабіжник заснув у будинку, заснув на дивані, випивка, заснув п'яним
Фото: Pikabu | Ілюстративне фото

Інцидент стався у жовтні минулого року. Сім'я з трьох людей була вражена, коли повернулася додому і виявила грабіжника, який дрімав у вітальні.

Related video

У Великій Британії зломщик Крістофер Вест пробрався до будинку сім'ї, і заснув п'яним на їхньому дивані. Чоловіка заарештували. Про це пише Daily Star.

Інцидент стався у жовтні минулого року. Сім'я з трьох людей була вражена, коли повернулася додому і виявила грабіжника, який дрімав у вітальні. Вони підійшли до свого житла в Сандерленді й помітили на порозі синю запальничку, хоча ніхто з них не курив. Заглянувши у вікно, господарі будинку побачили, що всередині спить незнайомий чоловік.

Голова сім'ї увійшов до будинку, розбудив Веста та витяг його на вулицю, повідомляє ChronicleLive.

Чоловік нічого не вкрав, але курив у будинку та пригощався їжею і спиртним. Сім'я поїхала 24 жовтня, а за два дні сусід побачив Веста, що сидів на паркані біля будинку. Після цього грабіжник втік з потенційного місця злочину. На той час, коли сім'я повернулася 27 жовтня, йому вдалося пробратися всередину.

"Біля будинку є приватна дорога з високим парканом та електричними воротами. Вони вийшли, і дитина підібрала із землі синю запальничку, яка не належала сім'ї. Жінка, яка мешкає в будинку, була занепокоєна, подивилася у вікно вітальні та побачила обвинуваченого, який спав на їхньому дивані Вона сказала своєму партнеру, що всередині хтось є, і вони відвели дитину до сусідів. Потім чоловік відчинив двері й увійшов усередину. Він закричав на обвинуваченого, розбудив його і витягнув з дому", — сказав Джо Хедворт, обвинувач.

Злочинець, грабіжник, грабіжник заснув у будинку, зломщик, суд, фоторобот, Fullscreen
Чоловік нічого не вкрав, але курив у будинку та пригощався їжею і спиртним
Фото: Daily Star

Крістофер Вест, ймовірно, був у стані алкогольного сп'яніння. При арешті у нього було знайдено два складні ножі та плоскогубці.

Чоловік визнав себе винним у крадіжці зі зломом та був засуджений до 20 місяців умовно з обов'язковим дев'ятимісячним лікуванням від алкоголізму та реабілітацією.

Раніше Фокус писав, що жінка знайшла моторошну записку в кишені свого нового піджака. Деколи колишні власники забувають у своєму одязі якісь сентиментальні предмети, гроші чи прикраси. Однак цього разу Джоан повідомила про знахідку, яка справді викликає тривогу.

Також раніше повідомлялося, що старовинна світлина дідуся стала "доказом" подорожі у часі. Чоловік під псевдонімом Jimmy The Filmmaker стверджує, що його предок міг бути мандрівником у часі, оскільки той тримає предмет, який напрочуд схожий на сучасний смартфон.