Розділи
Матеріали

Динамо – Лаціо: два вилучення та три голи — подробиці матчу Ліги Європи

Олександр Флоранський

Напіврезервний склад Лаціо розгромив основу "Динамо" ще в першому таймі. Два м'ячі – наслідок безперешкодних проходів через центр оборони. До честі киян треба сказати, що наприкінці першої 45-хвилинки мали забивати.

Київське "Динамо" в середу, 25 вересня стартує в Лізі Європи нового формату. У першому матчі кияни зіграють проти римського "Лаціо", який зараз йде на 8-му місці в Серії А. Ту саму сходинку в турнірній таблиці лаціалі посіли й за підсумками всього минулого сезону.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ "ДИНАМО" – "ЛАЦІО"

Ліга Європи. Стартовий тур

Гамбург, "Фолькспаркштадіон"

Головний арбітр: Тасос Сідіропулос (Греція), VAR: Агелос Евангелу (Греція)

"Динамо" (Київ) — "Лаціо" (Італія) — 0:0

Суддя дає фінальний свисток.

88. Андріївський зі штрафного міг забити гол престижу, але Проведель упорався.

81. Суддя вирівнює склади команд. Червону отримав Тиджані Нослін — вирушив у роздягальню після удару ліктем.

71. Максим Брагару потоптався по гомілкостопу свого опонента. Суддя пішов дивитись повтор і потім показав червону гравцю Динамо.

60. Серія атак Лаціо за участю Ісаксона та іспанського ветерана Педро. Від зовсім непристойного рахунку киян врятувала штанга.

52. Удар чорногорського захисника Адама Марушича після сольного проходу праворуч – несильно в руки Бущану.

52. Удар черногорского защитника Адама Марушича после сольного прохода справа — несильно в руки Бущану.

46. ​​Спроба щось створити в атаці від "Динамо". Шапаренко розвивав атаки по центру. Віддав на Ваната, який крутився із м'ячем на місці, поки захисники Лаціо м'яч не відібрали.

45. Відразу кілька небезпечних ударів наприкінці першого тайму. Спочатку Ярмоленко, а згодом знову Володимир Бражко могли скоротити відставання в рахунку.

42. Іван Проведель витягує м'яч з-під перекладини після удару Бражка.

39. Іван Проведель бере м'яч після удару Піхальонка.

34. І одразу Діа робить дубль — ударом головою у верхній кут. "Динамо" горить 0:3.

32. Гол! Ще один провал в обороні. Знову прохід через центр. Автор м'яча – Деле-Баширу.

30. Дубінчак навішував з лівого флангу до штрафного майданчика. Захисник Лаціо розрядив.

27. Лаціо мало не забило знову. Бущан витягнув дальній удар.

24. Шапаренко прострілив зі штрафного з лівого флангу атаки. Воротар Іван Проведель спокійно взяв м'яч у руки.

21. Динамо заробило кутовий завдяки відбору Дубинка на фланзі. Подача не вилилася в осмислені дії в атакі.

17. Пауза у грі. Себальос – травмувався. Готується заміна.

16. Ярмоленко прострілив з флангу до центру штрафного майданчика. Захисники Лаціо винесли м'яч.

14. Олександр Тимчик намагався прострілити з флангу до центру штрафного майданчика – лаціалі передачу заблокували.

8. Владислав Кабаєв змістився до центру штрафного майданчика з флангу і завдав першого удару команди по воротах у матчі — у регбійному стилі.

7. Лаціо знову йде в атаку — прагне подвоїти перевагу у виїзному матчі.

5. Гол! Сенегалець Булайє Діа відкрив рахунок у матчі після асиста Педро та провалу киян в обороні.

2. Ярмоленко відпрацьовує в обороні. На ньому порушують правила.

Суддя дає стартовий свисток.

9 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Суддя готовий дати стартовий свисток.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди розминаються на полі.

57 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Склад Лаціо на матч проти Динамо:

Скклад Лаціо

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Динамо публікує склад на матч із Лаціо:

Динамо Лаціо: склад

100 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. На арені ФК "Гамбург" все готове до матчу.

Динамо – Лаціо

110 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. "Орли" зіграють у жовтій формі.

"Динамо" – "Лаціо"
Фанати "Лаціо"

2 ГОДИНИ 10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Деяких фанатів "Лаціо" не пустять на стадіон у Гамбурзі. Сотні фанатів "бьянкочелесті" приїхали в німецьке місто, але у деяких місцева поліція знайшла заборонені предмети. Керівництво клубу на офіційному сайті опублікувало заяву про те, що поліція затримала деяких уболівальників. Фанатів італійського клубу закликали дотримуватися правил. Журналіст Андреа Педулья повідомив, що приблизно 50 італійцям заборонили доступ на стадіон. За інформацією акаунта в соцмережі X LazioSpace, на гостьовий сектор "Фолькспаркштадіона" продали приблизно 850 квитків.

2 ГОДИНИ 30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Головний тренер римського клубу Марко Бароні перед матчем заявив, що очікує жорсткої гри від української команди. За його словами, у матчі з "Динамо" зможуть проявити себе футболісти обойми, які не завжди потрапляють у стартові 11. Тренер також зазначив, що аргентинський нападник команди Валентин Кастельянос може вийти на поле, але останні кілька днів він не тренувався.

Тренування Динамо перед матчем

Напередодні президент київського клубу Ігор Суркіс в інтерв'ю німецьким ЗМІ заявив, що чекає на перемогу від своєї команди в матчі Динамо – Лаціо.