Себастіан Феттель знявся в рекламі преміального кросовера Aston Martin (відео)

Феттель в рекламі Aston Martin DBX, Себастьян Феттель, Aston Martin DBX
Себастіан Феттель і Aston Martin DBX. Фото: Aston Martin

За кермом Aston Martin DBX екс-чемпіон світу Ф1 вирушає за Полярне коло і розмірковує про нові виклики.

Чотириразовий чемпіон світу Формули 1 Себастіан Феттель (в 2010, 2011, 2012 і 2013 роках) знявся в рекламному ролику кросовера Aston Martin DBX.

З 2021 року Феттель виступає в Ф1 за команду Aston Martin, для якої нинішній сезон став дебютним у "королівських" перегонах, якщо не брати до уваги епізодичні виступи в 1959-60 роках. У першому Гран Прі, що відбувся на минулих вихідних в Бахрейні, Феттель не зміг набрати очки, фінішувавши на 16 місці, проте гонщик впевнений, що разом з командою йому вдасться впоратися з новим викликом.

Саме про це — про нові виклики — Феттель розмірковує в рекламі кросовера DBX, що знята десь за Полярним колом. Для пілота це один з перших випадків участі у глобальних маркетингових проявах Aston Martin.

"Зміна оточення і звичного середовища завжди ставить перед нами нові виклики, — говорить Феттель за кадром. — У моєму житті починається новий етап, й так само це новий етап для багатьох людей в компанії Aston Marin і гоночній команді".

Під новим етапом мається на увазі не тільки прихід Aston Martin до Формули 1 з Себастіаном Феттелем, а й вихід на ринок Aston Martin DBX, який став першою моделлю класу SUV в історії прославленого британського бренду.

Не будемо переповідати всю розповідь, тим більше що в налаштуваннях ролика можна виставити субтитри українською або російською мовою, а сама картинка потішить барвистими пейзажами Заполяр'я.

Приємного перегляду!

Рекламний ролик Aston Martin DBX за участі Себастіана Феттеля

Раніше Фокус повідомляв, що кросовер Aston Martin DBX буде виконувати функції медичного автомобіля на деяких етапах Формули 1 в цьому сезоні замість Mercedes-Benz.