Citroen запускає нову флагманську модель: перший відеотізер (відео)

Citroen E43, новинка Citroen, новий флагман Citroen
Фото: скриншот | Нова флагманська модель Citroen

Офіційно автомобіль представлять 12 квітня, а на ринок він вийде до кінця року.

Компанія Citroen розповсюдила перший відеотізер своєї нової флагманської моделі. Офіційна презентація з розкриттям всієї інформації щодо дизайну і технічних характеристик автівки відбудеться 12 квітня.

На даний момент ім'я майбутньої новинки невідомо, а з відео зрозуміло, що автомобіль несе внутризаводской код E43.

Судячи з ролика, новий Citroen — це автомобіль з яскравим дизайном, п'ятидверним кузовом і підвищеним дорожнім просвітом. Директор Citroen по продуктам і стратегії Лоуренс Хансен охарактеризував новинку як "зовсім інший, дуже зручний, відмінний автомобіль".

Швидше за все, новий флагман отримає ім'я C5, адже попереднє покоління цієї моделі, що включало версії з кузовами седан і універсал, було знято з виробництва в 2017 році. Втім, у Сітроена вже є кросовер C5 Aircross, тому не виключено абсолютно нову назву.

Офіційної інформації про техніку новинки поки немає, але передбачається, що майбутній флагман побудовано на платформі EMP2, тож матиме багато спільного з іншими великими моделямі Stellantis на цій платформі — Peugeot 508 і DS 9. З огляду на послідовне дотримання Сітроеном тренду електрифікації, не виключена і повністю електрична версія нового флагмана. Така машина буде побудована на спеціальній електричної платформі eVMP.

У Європі продажі нового флагманського Citroen з кодом E43 почнуться вже в другій половині 2021 року, а ось до України автомобіль добереться, швидше за все, вже у наступному році. Як ми раніше писали, на цей рік альянс Stellantis заявив для українського ринку 15 новинок, але серед них немає неназваного великого Сітроена.