У США студенти коледжу схрестили пікап Toyota і старий BMW (фото)

Гібрид пікапа Toyota і BMW
Гібрид пікапа Toyota і BMW 3-ї серії. Фото: Роберт Ірвін

Пікапу Toyota Tacoma приладнали передню частину від BMW 3-ї серії (E30) з 80-х років.

У США група студентів створила незвичайний автомобіль, який являє собою гібрид пікапа Toyota Tacoma і BMW 3-серії (кузов E30), повідомляє Jalopnik.

За основу був узятий пікап Toyota Tacoma 2001 року випуску, в якого після аварії була пошкоджена передня частина кузова. На її місце поставили аналогічні елементи (передні крила, капот і решітку радіатора з фарами) від седана BMW 325i 1987 року зі зламаним двигуном.

Унаслідок вийшов незвичайний гібрид, спереду виглядає як BMW (присутня навіть емблема баварської марки), а збоку і ззаду — як повноцінний пікап. Слід зазначити, що власне у BMW в модельній гаммі ніколи не було пікапів. Компанія побудувала кілька концепт-карів із таким кузовом, враховуючи, наприклад, M3 Pickup на базі "зарядженої" версії серії E30 і X7 Pickup (2019 рік), але до серійного втілення жоден із них не дістався.

Гібрид пікапа Toyota і BMW
Ззаду гібрид Toyota-BMW не відрізняється від вихідного пікапа. Фото: Роберт Ірвін

Проект споруди пікапа Toyota-BMW був реалізований студентами Центру професійної освіти округу Шелбі (CTEC) в Алабамі. Цей Центр професійної освіти навчає старшокласників різних технічних дисциплін. Студенти, зазвичай віком 16-17 років, можуть навчитися всьому, від будівництва до робототехніки. Цей автомобіль є дітищем програми CTEC Automotive Technology, яка дозволяє студентам навчитися роботі з електричними системами, двигунами, рульовим управлінням, підвіскою та іншими механічними компонентами автомобілів.

Гібрид пікапа Toyota і BMW
Автомобіль у процесі будування. Фото: Роберт Ірвін

Одержаний автомобіль виглядає напрочуд непогано, а якість виготовлення також заслуговує похвали. Незважаючи на відмінності в стилістиці вихідних авто, незграбна передня частина старого BMW 3-ї серії не дисонує з більш пишним і грубуватим дизайном Toyota Tacoma.

Реалізація проекту від ідеї до втілення в металі зайняла у студентів коледжу три роки, а всього над проектом працювали приблизно 50 хлопців. На будівництво машини було витрачено всього майже 600 доларів.

Раніше Фокус повідомляв, що компанія Toyota визначилася з назвою своєї лінійки серійних електромобілів. Моделі Тойоти на електротязі нестимуть позначення BZ, від Beyond Zero, що можна перевести як "поза нуля". Таке позначення відображає нульові викиди шкідливих речовин.