У пікапа Ford Ranger з'явилися спецверсії Wolftrak і Stormtrak (відео)

Ford Ranger Wolftrak, Ford Ranger Stormtrak
Фото: Ford | Пікап Ford Ranger у виконаннях Wolftrak (ліворуч) і Stormtrak

Нові лімітовані виконання Ford Ranger мають різну спрямованість (бездоріжжя і комфорт) і призначені для ринку Європи.

Пікап Ford Ranger відомий широкою гамою модифікацій і великою кількістю спецверсій. Тепер до переліку лімітованих виконань додалися ще два: це Ranger Wolftrak і Ranger Stormtrak. Обидві новинки будуть випущені обмеженим тиражем і вже восени з'являться на ринку Європи, для якого, власне, і призначені.

Ford Ranger Wolftrak

Wolftrak у перекладі означає "вовча стежка". Назва повною мірою відображає призначення цієї спецверсії: вона припаде до смаку тим, хто не мислить себе без регулярних вилазок на бездоріжжі та любить їзду по пересіченій місцевості.

Ford Ranger Wolftrak заснований на комплектації XLT з турбодизелем 2.0 EcoBlue (170 к. с., 420 Н•м), який працює разом із десятиступінчатим "автоматом" або шестиступінчатою "механікою". Автомобіль додатково укомлектований Вседорожними шинами AT (all-terrain), заднім диференціалом з електронним блокуванням, захистом днища і силовою дугою за кабіною.

Зовні ця спецверсія відрізняється чорною решіткою радіатора і чорними ж 17-дюймовими колесами. Кузов забарвлюється в два відтінки сірого — Conquer Grey або Sea Grey.

Ford Ranger Stormtrak

Stormtrak можна перекласти як "штормова стежка", однак всупереч "грізній" назві завдання такого пікапа — радувати свого власника потужністю і комфортом. Ranger Stormtrak базується на багатій комплектації Wildtrak і завдяки додатковому оснащенню стає на чолі гами Ranger.

Під капотом — найпотужніший бітурбодизель 2.0 EcoBlue (213 к. с., 500 Нм) з арсеналу Ranger. Трансмісія — десятиступінчатий "автомат" у поєднанні з повним приводом. Салон приваблює шкіряним оздобленням, а зовні машина виділяється деталями на капоті й бортах, чорним заднім бампером і спортивною дугою за кабіною.

Також в оснащенні — моторизована шторка вантажного відсіку з керуванням із брелока або кнопками в салоні. До слова, така ж шторка входить до переліку опцій для Ranger Wolftrak.

Цікаво, що кузов Stormtrak забарвлений в ексклюзивний червоний колір Rapid Red, який недоступний для інших версій Ranger. Крім того, на вибір запропоновані ще два кольори — білий Frozen White або синій Blue Lightning.

За даними офіційного імпортера Ford в Україні, у минулому році частка Ranger у сегменті пікапів на українському ринку склала 19,9%, що на 7% більше, ніж у попередньому році. Для подальшого нарощування присутності Ford Ranger в Україні вельми, до речі, припали б нові спецверсії Wolftrak і Stormtrak, проте зважаючи на обмежений тираж обидві новинки, швидше за все, не вийдуть за межі Європи.

Раніше Фокус повідомляв, що в 2022 році седан Ford Mondeo знімуть з виробництва. У моделі, що випускалася 29 років, не буде прямого спадкоємця, а її місце в гамі Форда посяде, імовірно, гібридний або електричний кросовер із купеподібним кузовом.