Honda розсекретила дизайн нового Civic (фото)

Седан Honda Civic, Седан Honda Civic нового покоління
Фото: Honda | Седан Honda Civic нового покоління

Фотографії інтер'єру разом із технічними характеристиками моделі нового покоління будуть оприлюднені 28 квітня.

Підготовка до запуску в серію Honda Civic нового, 11-покоління наближається до завершення. Передфінальним етапом виведення моделі на ринок стала публікація компанією першої офіційної фотографії нового седана Civic. Інтер'єр і технічні характеристики будуть оприлюднені під час офіційної прем'єри, яка відбудеться 28 квітня.

Зовнішність нового Civic у загальних рисах повторює прототип, показаний в листопаді минулого року. З видимих змін в очі впадають протитуманки в передньому бампері та спрощена пластика решітки радіатора з менш потужним "дзьобом".

Прототип Honda Civic
Прототип седана Honda Civic, показаний восени минулого року. Фото: Honda

Очікується, що новий Civic отримає під капот атмосферну "четвірку" об'ємом 2 л і більш потужний 1,5-літровий чотирициліндровий двигун із турбонаддувом.

За попередньою інформацією, Civic нового покоління випускатиметься на заводах у Канаді (тут налагодять виробництво седана) і в США (цей майданчик зарезервований для хетчбека, який дебютує через кілька місяців після седана).

Вихід нового Civic на український ринок поки не підтверджений. Зараз у нас продаються тільки седани, які поставляються із заводу в Туреччині. Однак після припинення виробництва поточного покоління моделі на цьому підприємстві місце Civic займе інша модель.

Не заперечують, що офіційний дистриб'ютор Honda в Україні вирішить зосередитися на просуванні кросоверної лінійки, як це раніше зробили, наприклад, у компанії Ніссан Мотор Україна. Утім, у Ніссана в нашій країні знову з'являться класичні легковики — щоправда, цього разу йдеться зовсім про інші машини. Як ми писали раніше, в Україні почнуться офіційні продажі електромобіля Nissan Leaf.