Маск спростував, що Tesla, яка розбилася, рухалася в режимі автопілота

аварія, тесла, маск, автопілот, фото
Фото: скріншот | Згорілий після ДТП автомобіль Tesla

Для автомобіля, що потрапив у трагічну ДТП, не купувалася опція повного автономного управління.

Автомобілем Tesla, який розбився неподалік від Х'юстона (штат Техас), не керував автопілот. Про це повідомив у Twitter засновник компанії Tesla Ілон Маск.

"Записи даних показують, що автопілот на цьому автомобілі не було ввімкнений, а функція повного автономного управління (FSD) не купувалася для цієї машини", — написав Маск.

Він додав, що на ділянці дороги, де сталася ДТП, немає дорожньої розмітки, яка необхідна для роботи автопілота.

дтп, аварія, tesla, фото
Місце ДТП

Коментар Маска з'явився під твітом користувача Twitter Ахмада Далхата, який нагадав, що під час роботи автопілота водій все одно повинен знаходитися на своєму кріслі, і якщо він 10 секунд не торкається до керма, автопілот зупинить автомобіль. Також автопілот не допустить перевищення швидкості.

Маск подякував Далхату: "Ваше дослідження як приватної особи краще, ніж у професіоналів із WSJ".

Нагадаємо, газета The Wall Street Journal (WSJ) повідомляла, що в ДТП з автомобілем Tesla загинули дві людини, і, на думку поліції, у момент аварії ніхто із загиблих не перебував на місці водія, а власне автомобіль працював у режимі автопілота.

За даними видання The Verge, на сьогодні в офіційних звітах Національного агентства з безпеки дорожнього руху в США повідомляється про 23 аварії за участю автомобілів Tesla з автопілотом.