Рожево-бежево-зелений. Концепт Ora Punk Cat запропонував жінкам дивний інтер'єр

Ora Punk Cat
Інтер'єр концепту Ora Punk Cat. Фото: InsideEVs

На Шанхайському автосалоні дебютував забавний електрокар Ora Punk Cat з незвичайно яскравим інтер'єром і дизайном, виконаному у стилі ретро 1960-х років.

Китайський бренд Ora, що входить в концерн Great Wall, представив на Шанхайському автосалоні концептуальний електрохетчбек Punk Cat, який в дизайні використовує ретромотиви, а в інтер'єрі поєднує непоєднуване.

Зовнішність електрокара стилізована під класичний Volkswagen Beetle — тут тобі і впізнаваний силует з напівкруглим дахом, і виступаючі з передніх крил очі-фари.

Зовнішність Ora Punk Cat стилізована під легендарного "Жука"
Зовнішність Ora Punk Cat стилізована під легендарного "Жука"

Набагато яскравіший салон. Двоколірний бежево-зелений орнамент панелей з декоративними рожевими вставками і золотистими акцентами на дрібних деталях інтер'єру. Як вам: не зарябило в очах?

При цьому приладова панель — цифрова, а тачскрін сучасної мультимедійної системи виглядає чужорідним тілом на тлі інтер'єрної стилістики 60-х років минулого століття.

інтер'єр Ora Punk Cat

Палітра кольорів салону — кров з очей, однак не поспішайте звинувачувати творців у тому, що у процесі проектування машини вони переборщили з галюциногенними грибами.

По-перше, не будемо забувати, що цей витвір — справа рук китайської компанії: місцеве культурне середовище дуже відрізняється від європейського. По-друге, і сам концепт Punk Cat, і серійні моделі Ora розраховані на жінок. Бренд, власне, і створювався для завоювання жіночої аудиторії.

Після всього цього назва Punk Cat — "панк-кішка" або "погана кішка" (якщо дослівно перекладати слово "punk") — вже не викликає подиву. Тим паче що й інші моделі Ora також належать сімейству котячих: Big Cat, Good Cat, Lightnight Cat.

"Хороша кішка" Ora Good Cat
"Хороша кішка" Ora Good Cat

Цікаво, що ім'я для нового концепту обирали шляхом голосування в китайських соціальних мережах: Big Orange Cat, Elf Cat, Noble Cat, Persian Cat, Royal Cat. Перемогла Punk Cat.

Щодо технічних характеристик китайці поки мовчать, але вони і не настільки важливі для цільової аудиторії. У китайських ЗМІ електрокару пророкують швидке серійне втілення вже цього року, а в якості силової установки приписують агрегатну базу від електричного Ora Good Cat — мотор на 105 кВт (143 к.с., 210 Нм) і більше 500 км запасу ходу на одній зарядці .