Золота Tesla. У Росії покрили справжнім золотом електрокар Model S (відео)

Позолочена Tesla Model S
Позолочена Tesla Model S. Фото: Caviar

Доопрацьований в РФ електрокар Tesla Model S під назвою Excellence отримав елементи з покриттям золота 999 проби.

Компанія Caviar з РФ представила доопрацьований електрокар Tesla Model S, який отримав обробку зі справжнього золота. Машина входить у нову колекцію Excellence ("перевага"), яка також включає два смартфони iPhone з позолотою.

Ціна позолоченої Tesla Model S Excellence — 299 тисяч доларів. Позолотою прикрашені решітка радіатора, пороги, дверні ручки, колеса і дзеркала заднього виду, а також частково передній і задній бампер. Для нанесення використовується технологія Double Electroplated і золото вищої 999 проби.

За базу використана тримоторна версія Model S Plaid, у якій сукупна потужність становить 1100 к.с. У такої Тесли розгін до 97 км/год (60 миль/год) займає, за паспортом, усього 1,9 секунду, а максималка — 320 км/г.

Tesla Model S Excellence буде випущена обмеженим тиражем 99 примірників. Кожна машина буде нести табличку з порядковим номером, розташованої під одним із задніх ліхтарів.

Позолочена Tesla стала першим автомобільним проектом у портфоліо Caviar. В основному ж російська фірма спеціалізується на кастомних смартфонах та інших гаджетах — але також з обробкою золотом, а ще діамантами і крокодиловою шкірою.

Раніше Фокус повідомляв, що в Миколаєві за 10 тисяч доларів продали ЗАЗ-968 виробництва 1976 року, який зберігся повністю в первозданному стані завдяки зберіганню в сухому гаражі і в заводському консервованому мастилі.