Porsche готує найдинамічніший Cayenne (відео)

Porsche Cayenne Turbo S Coupe
Фото: Porsche

Компанія Porsche проводить випробування нової модифікації кроссовера Cayenne, яка буде доступна виключно в кузові купе.

За словами виробника в новинці "зроблений акцент на винятковий динамічний потенціал на трасі". Технічні подробиці поки не розголошуються, в лінійці штутгартського кросовера вже є версії Turbo (550 к. с.) і Turbo S E-Hybrid (680 к. с.), обидві з чотирилітровим двигуном V8 із подвійним турбонаддувом.

Porsche Cayenne Turbo S Coupe

Очікується, що віддача силового агрегату в новій модифікації складе приблизно 640 сил, але за рахунок зниження маси через відсутність електричного доважку, купе перевершить гібрид у динаміці. Нагадаємо, що до першої "сотні" версія Turbo S E-Hybrid прискорюється за 3,8 секунди.

Porsche Cayenne Turbo S Coupe

Повідомляється, що в новій модифікації переналаштувати шасі, зокрема, систему придушення крену Porsche Dynamic Chassis Control. Крім того позашляхове купе отримає спортивну випускну систему з двома великими патрубками, більш широкі передні колеса і спеціально розроблені для них спортивні шини Pirelli P Zero Corsa, що забезпечують збільшену пляму контакту з дорожнім полотном.

Porsche_Cayenne_Coupe_GT_Division_Prototype
Вальтер Рерль — колишній тест-пілот Porsche і людина без нервів.

Прототипи Porsche Cayenne Turbo S Coupe вже проходять дорожні тести: компанія опублікувала відео випробувань на Хоккенхаймрінг. Керували машиною заводський пілот Porsche Ларс Керн і дворазовий чемпіон світу з ралі, посол марки Вальтер Рерль.

У Порше повідомили, що найдинамічніший Каєнн буде офіційно представлений найближчим часом, але точну дату називати відмовилися.

Раніше Фокус повідомляв, що Porsche почала випробування електричного кросовера Macan нового покоління. У серію електрокросовер піде наприкінці 2022 року.

Також ми тестували електричний Porsche Taycan 4S. Електромобіль має разючу потужність і динаміку і при цьому полонить комфортом преміального рівня.