Названий найбезпечніший японський автомобіль (відео)

Subaru Levorg
Subaru Levorg. Фото: скріншот YouTube

Японська організація автомобільної безпеки JNCAP (Japan New Car Assessment Program) провела низку краш-тестів моделей Країни висхідного сонця, присудивши перемогу універсалу Subaru Levorg.

П'ять зірок від JNCAP отримали Toyota Harrier, Nissan Dayz, Toyota Yaris і Honda Fit. Але найбезпечнішим японським автомобілем був оголошений популярний універсал Subaru Levorg. П'ятидверному "сараю" поставили 186,91 балів зі 190 можливих — це найвищий результат серед всіх легкових машин, протестованих у 2020 році.

Subaru Levorg

Щоб довести високий рівень безпеки, японському універсалу довелося витримати два фронтальні удари — на швидкості 64 км/год із 40-процентним перекриттям деформованої перешкоди, а також на швидкості 55 км/год об жорсткий бар'єр.

Subaru Levorg

Крім того, в програму випробувань входили бічний краш-тест, імітація удару ззаду, наїзд на пішохода (на щастя, на його муляж). Зазначимо, що всі комплектації Леворга оснащуються подушкою безпеки пішоходів. Не забули і про перевірку систем превентивної безпеки і навіть апаратури для виклику екстрених служб.

Subaru Levorg

Нагадаємо, що Subaru Levorg другого покоління, розроблений на базі Impreza, дебютував у серпні минулого року. Модель комплектується 1,8-літровим опозитним турбомотором із безпосереднім уприскуванням палива, що розвиває 177 к. с. і 300 Нм крутного моменту. Двигун працює в зв'язці з безступінчатим варіатором Lineartronic і системою повного приводу з муфтою підключення задньої осі.

Крім того, Subaru Levorg став володарем титулу "Автомобіль року в Японії 2020-2021". В Україні цей універсал не продається.

Раніше Фокус повідомляв, що в США легендарне купе Subaru Impreza 22B STi продали за $312 тисяч. Пробіг автомобіля 1998 року випуску за одометром склав 40 тисяч кілометрів.

Також ми розповідали про перший електромобіль Subaru в габаритах Forester. Ім'я кросовера Solterra складене з латинських слів Sol ("сонце") і Terra ("земля").