Віскі допоможе компанії Bentley досягти вуглецевої нейтральності

Bentley співпрацю The Macallan
Фото: Bentley | Bentley Bentayga біля воріт віскокурні компанії The Macallan

Автовиробник розпочинає співпрацю з брендом The Macallan.

Related video

Bentley, як і більшість сучасних автовиробників, шукає способи виглядати більш екологічно чистим. З цією метою компанія прагне стати найбільш екологічно чистим виробником автомобілів люкс-класу в світі, а серед способів її досягнення Bentley готова на найбільш незвичайні колаборації. Наприклад — із виробником шотландського віскі The Macallan.

Fullscreen

Як і Bentley, ця компанія взяла на себе зобовʼязання до 2030 року досягти вуглецевої нейтральності. Зокрема, бренд хоче, щоб вже до 2025 року всі автомобілі, що використовуються у виробничо-збутовому ланцюзі, стали електричними.

Зі свого боку Bentley працюватиме з виробником віскі в рамках "спільного шляху до вуглецевої нейтральності", проводячи інноваційні дослідження в галузі пошуку екологічно чистих матеріалів і постачальників.

На виробництві The Macallan Fullscreen
На виробництві The Macallan

"У нас спільна мета — стати лідерами у своїх галузях, прагнучи до більш сталого майбутнього", — зазначив генеральний директор Bentley Адріан Голлмарк, коментуючи початок співпраці.

У рамках співпраці анонсовані спільні проекти, щоб створити "ретельно підібраний клієнтський досвід і спільні заходи", проте точна природа майбутніх кампаній не визначена. Поки що у Bentley "винний" ухил обмежується різними аксесуарами для своїх моделей. Наприклад, для кросовера Bentayga у виконанні Mulliner це набори для пікніка, що враховують шкіряні органайзери для зберігання і перевезення шампанського та вина.

Fullscreen

Раніше Фокус повідомляв, що 550-сильний кросовер Bentley Bentayga S став найспортивнішим виконанням у гамі моделі. Стартовий спринт 0-100 км/год автомобіль виконує за 4,5 секунди за максимальній швидкості 290 км/год.

Також ми розповідали, що в Шотландії собака допомагає винюхувати зіпсоване віскі. 18-місячне цуценя на імʼя Рокко допомагає заступнику директора заводу Grantʼs Whisky Distillery.