Усім 4G: нові моделі концерну Volkswagen отримають інтернет від Huawei

автомобілі Volkswagen Group отримають інтернет від Huawei

Huawei надасть концерну Volkswagen Group доступ до своїх патентів високошвидкісного бездротового інтернету стандарту 4G.

Huawei Technologies підписала угоду з Volkswagen Group, згідно з якою її бездротовий інтернет буде використовуватися в автомобілях усіх брендів концерну. Угода про ліцензування надасть німецькому автовиробникові доступ до технологій 4G і патентів Huawei, які необхідні для максимально швидкої роботи електронних асистентів, а також нових можливостей інформаційно-розважальних систем. Ця угода є найбільшою для Huawei в автомобільній промисловості.

Huawei планує продавати свої патенти багатьом автомобільним концернам.

"Ми схвалюємо те, що провідна компанія в галузі інформаційних комунікаційних технологій надала одному з наших постачальників ліцензію на свої патенти, — йдеться в заяві Volkswagen. — Це ліцензування в ланцюжку поставок — зразок того, як все більш тісна співпраця між індустріями мобільного зв'язку, комунікацій і виробництва автомобілів може бути успішною".

Після того, як США заборонили Huawei продавати свої пристрої в країні через загрозу національній безпеці, технологічний гігант почав займатися іншими бізнес-секторами. Huawei є найбільшим у Китаї власником патентів на комунікаційні технології 4G і 5G та шукає клієнтів в автомобільній промисловості, яким можна було б надати ліцензію на цю технологію. Компанія розраховує отримати більше 1 мільярда доларів у вигляді мит за ліцензування патентів за три найближчі роки.

Як Фокус писав раніше, найекономічніший серійний Volkswagen виставили на продаж. Дизельний футуристичний автомобіль витрачає менше літра на 100 км пробігу.