Курйозна ДТП: в Бразилії два авто зіткнулись, здаючи заднім ходом (відео)

два авто в Бразилії зіткнулися, здаючи заднім хом

Горе-водії не побачили одне одного, виїжджаючи на проїжджу частину кожен зі свого боку вулиці.

У бразильському муніципалітеті Ітаполіс, що в штаті Сан-Пауло, сталася епічна у своїй курйозності аварія: два автомобілі, кожен з яких здавав заднім ходом, зіткнулися один з одним. Випадок, що стався 7 липня 2021 року, потрапив на вуличну камеру відеоспостереження, а ролик, незабаром викладений в соцмережі, моментально став вірусним.

На відео відображений момент, як білий хетчбек Chevrolet Onix (компактна модель В-класу для американського ринку) здає назад, відʼїжджаючи від автосервісу. Одночасно на протилежному боці вулиці з гаража починає виїжджати заднім ходом сріблястий седан Honda Civic. Машини на малій швидкості виїжджають на проїжджу частину, рухаються назустріч одна одній і…

Фото: скриншот

Вони могли б не зустрітися, якби уважніше дивилися в дзеркала, але ні: зіткнення сталося точно посередині дороги й акурат зад у зад. Мабуть, два водії просто не помітили одне одного — але все одно це кумедний інцидент, тим більше що він стався на дуже малій швидкості.

Важко визначити, які ушкодження внаслідок отримав Onix, оскільки його задню частину не видно на відео. Проте, у Civic були пошкоджені задній бампер і кришка багажника. На щастя, зіткнення сталося прямо біля автосервісу, тож горе-водіям не довелося далеко їхати, щоб здати свої автомобілі в ремонт.

Раніше Фокус повідомляв, що в Києві таксист, намагаючись проскочити на червоний, розбив пʼять автомобілів. ДТП сталася на перехресті Оболонського проспекту та вулиці Маршала Малиновського.

Також ми розповідали, що в Швеції автомобільний ентузіаст будує поліцейську седан із мотором від танка. Списаний Ford Crown Victoria швед обладнав 27-літровим танковим мотором потужністю 2 500 кінських сил.