Чотири роздільні фари: BMW X7 зміниться після рестайлінгу

Рестайлінг кросовера BMW X7
Оновлений BMW X7 отримає розділену головну оптику

Оновлений BMW X7, ймовірно, отримає роздільну головну оптику, нову фішку в екстер'єрі, за якою його буде легко відрізнити від попередника.

Під час дорожніх випробувань помічений черговий закамуфльований прототип оновленого BMW X7. Очікується, що рестайлінговий кросовер покажуть наприкінці поточного року або на початку 2022. У поміченого прототипу камуфляжною плівкою закриті фронтальна і кормова частини кузова — саме в цих місцях дизайн зазнає найбільш помітних змін.

BMW готує рестайлінг кросовера X7

Судячи з фотографій, з великою часткою ймовірності можна припустити, що оновлений X7 матиме розділені передні фари. Нова оптика за аналогією з прийомом, використовуваному зараз багатьма світовими автовиробниками, буде функціонально розділена по горизонталі: вгорі залишаться денні ходові вогні та покажчики повороту, а ближче до дороги розташуються фари головного світла.

Невідомо, як сприймуть таке рішення шанувальники баварської марки. Але є відчуття, що німецький автовиробник готовий на експеримент із "розмноженням" фар. Достатньо згадати великі ніздрі які збільшилися до непристойності, в решітці радіатора — вони викликали чимало суперечок у середовищі шанувальників баварської марки, але зрештою все одно пішли в серію.

Корма кросовера обзаведеться новою діодною оптикою, а також оновленими бампером і спойлером на кришці багажника. Також варто очікувати змін і в інтерʼєрі X7. Ключовим елементом оновленого салону може стати інформаційно-розважальна система з вигнутим дисплеєм. Оновлення моторної лінійки і продуктивність очікуваної гібридної версії поки тримаються в секреті.

Раніше ми писали, що заможний нігерієць поховав свого батька в BMW X7. Знайомі допомогли скорботному Азубуїке викопати вручну гігантську могилу, щоб провести його батька в останню путь таким дивним способом.

Також Фокус повідомляв, що BMW Group шукає кращі квантові автомобільні проєкти. У BMW заявили, що визначили 50 галузей, в яких квантові обчислення можуть бути застосовані з потенційною вигодою в майбутньому.