Лімітований ексклюзив: у Німеччині налагодили випуск особливої Ниви

Lada Niva, нова Нива, Лада Нива, Lada 4x4
Фото: drive2.ru | Всього випустять тільки 50 німецьких Lada Niva

У німецькому Магдебурзі стартувало виробництво позашляховика Lada Niva 4x4 50th Anniversary Limited Edition. Випускати його дрібними серіями вирішила невелика компанія Partisan Motors.

Власником Partisan Motors є бізнесмен російського походження Віктор Постніков. Незвичайний проєкт реалізували колишні співробітники ВАЗа та присвятили 50-річчю запуску у виробництво ВАЗ-2101.

Саме тому зберуть рівно 50 таких позашляховиків вартістю 19 900 євро, причому продавати їх будуть тільки на німецькому ринку. Творці сподіваються, що на них знайдуться покупці, адже у Ниви в Німеччині є шанувальники.

Lada Niva, нова Нива, Лада Нива, Lada 4x4
Нива отримала позашляхові шини, шноркель і багажник на дах
Фото: drive2.ru

Від стандартної Lada Niva 2021 версія 50th Anniversary Limited Edition відрізняється новими бамперами, пластиковими накладками на колісних арках, фарами Nolden. Також з'явилися шноркель, багажник на даху і 16-дюймові литі диски з позашляховими шинами BF Goodrich розміру 215/65 R16. Передбачене й кріплення для лебідки.

Lada Niva, нова Нива, Лада Нива, Lada 4x4
Позашляховик присвятили 50-річчю початку випуску ВАЗ-2101
Фото: drive2.ru

Салон обробили екошкірою з контрастною червоною прострочкою. А ось двигун залишився без змін — під капотом встановлена 1,7-літрова 80-сильна четвірка, хоча спочатку анонсували більш сучасний мотор.

Варто зазначити, що нова Нива в Німеччині вже не продається, тому що не відповідає нормам з екології та безпеки. Утім, для Lada Niva 4x4 50th Anniversary Limited Edition зроблять виняток, як для дрібносерійного ексклюзиву.

Lada Niva, нова Нива, Лада Нива, Lada 4x4, салон Lada Niva
Салон Ниви обшили екошкірою
Фото: drive2.ru

Раніше Фокус повідомляв, що в Україні представлена Lada Niva Travel. Нова Нива змінилася зовні, а її комплектацію розширили.