Британці влаштували гонку на 100-літніх Rolls-Royce вартістю мільйони доларів (відео)

Rolls-Royce Silver Ghost, Rolls-Royce, ретро-авто
Фото: Rolls-Royce | Вінтажні Rolls-Royce повторили змагання 1911 року

Вінтажні Rolls-Royce проїхали від Лондона до Единбурга. Ретро-автомобілі без проблем подолали понад 600 км.

Незвичайний автопробіг провели у Великобританії. У ньому взяли участь десять старих Rolls-Royce Silver Ghost, до того ж всім автомобілям вже виповнилося понад 100 років.

Rolls-Royce Silver Ghost, Rolls-Royce, ретро-авто
Десять ретро-авто без проблем проїхали понад 600 км
Фото: Rolls-Royce

Таким чином, британці відзначили 110-річчя гонки Лондон-Единбург-Лондон. Її виграв саме Rolls-Royce Silver Ghost — дистанцію 1286 км він пройшов за 40 годин без єдиної несправності. На той час це вважалося відмінним досягненням.

Rolls-Royce Silver Ghost, Rolls-Royce, ретро-авто
Навіть наймолодшому учаснику пробігу виповнилося 100 років
Фото: Rolls-Royce

Перемога у престижному змаганні показала світу, наскільки надійними є Rolls-Royce. Тепер же власники стареньких Silver Ghost вирішили продемонструвати, що навіть у похилому віці автомобілі здатні повторити складний заїзд.

Для ретро-авто все-таки зробили поблажку — дистанцію вони проїхали тільки в одну сторону. Автопробіг стартував біля воріт Королівського автоклубу в Лондоні і фінішував у центрі Единбурга. Маршрут максимально точно повторював дистанцію гонки 1911 року.

Rolls-Royce Silver Ghost, Rolls-Royce, ретро-авто
Вартість Rolls-Royce Silver Ghost обчислюється мільйонами доларів
Фото: Rolls-Royce

У дорозі ретро-автомобілі супроводжував сучасний Rolls-Royce Ghost. Складну дистанцію у більше ніж 600 км всі учасники подолали без проблем.

Вартість кожного такого Rolls-Royce обчислюється мільйонами. Саме один з Silver Ghost є найдорожчим авто всіх часів і народів — у 2019 році кабріолет 1907 року продали за 75 млн. доларів.

Гонка на 100-літніх Rolls-Royce вартістю мільйони доларів (відео)

Раніше Фокус розповідав, що в США виявили відразу 50 ретро-авто на покинутому складі. До того ж всі вони — однієї марки.