Як встигнути дешево розмитнити "євробляху" в Україні за пільговим тарифом

Авто на єврономерах, євробляхи, розмитнення авто на єврономерах, розмитнення євроблях
Фото: ZIK.ua | Дешево розмитнити авто на єврономерах можна до 10 листопада

Пільговий період розмитнення авто на єврономерах завершиться 10 листопада. Для учасників ООС його продовжено до 8 лютого.

На 1 листопада українці розмитнили за пільговим тарифом вже 66 тис. авто на єврономерах. До державного бюджету надійшло платежів на суму 2,3 млрд. гривень. Статистику опублікувала Державна податкова служба.

У власників євроблях є ще шанс їх легалізувати за невисокою ціною – знижені тарифи на розмитнення в Україні діють до 10 листопада. Водночас для учасників ООС пільговий період продовжено до 8 лютого.

Авто на єврономерах, євробляхи, розмитнення авто на єврономерах, розмитнення євроблях
Українці легалізували 66 тис. євроблях
Фото: Державна митна служба

Нагадаємо, що закони про розмитнення авто на єврономерах за пільговим тарифом набули чинності з 15 травня. Автомобілі звільняються від мита, а акцизний збір зменшили. У середньому витрати на розмитнення становлять близько 1000-1500 євро.

Важливо
Авторинок України продемонстрував падіння: які авто купують найчастіше
Авторинок України продемонстрував падіння: які авто купують найчастіше

Водночас існує й низка обмежень. Згідно з ними, один громадянин України може поставити на облік лише один автомобіль віком від 5 років. Транспортний засіб має бути ввезений в Україну до 31 грудня 2020 року та відповідати нормам Євро-2 та вище.

Раніше Фокус повідомляв про те, що вживані авто в Україні суттєво подорожчають. Зростання цін очікується вже найближчим часом.