У Китаї нові Porsche Panamera продавали за $18 000: назвали причину (фото)

Porsche, Porsche Panamera, Китай, Продаж, Реклама, Скандал, Авто, Автомобілі, Фото
Фото: Porsche | Дилерський центр Porsche швидко помітив помилку та видалив оголошення

Через помилкову рекламу сотні людей оформили попереднє замовлення на Porsche Panamera за 18 тисяч доларів. Представникам бренду довелося швидко виправляти ситуацію.

Related video

Розкішний ліфтбек Porsche Panamera зазвичай продається за стартовою ціною 92 400 доларів, але в Китаї дилерський центр бренду в Іньчуані тимчасово пропонував модель за 18 тисяч доларів. Про це повідомили на сайті BNN Bloomberg.

На сайті дилерського центру розмістили оголошення про купівлю Porsche Panamera за 124 000 юанів ($18 000). Відразу після цього сотні людей зробили депозит за автомобіль. На їхнє розчарування, реклама була хибною.

Дилерський центр, помітивши помилку, швидко вилучив неправильну інформацію. Після цього в справу втрутилася Porsche AG і зв'язалася з першою людиною, яка внесла депозит.

Як саме врегулювали питання, компанія не повідомила. Відомо, що сторони змогли домовитися.

Представник Porsche AG визнав помилку у пресі. В компанії особисто зв'язалися з усіма іншими клієнтами, які оформили попереднє замовлення, щоб пояснити ситуацію.

Важливо
Черговий скандал Tesla: на електромобілях відвалюється кермо під час водіння (відео)
Черговий скандал Tesla: на електромобілях відвалюється кермо під час водіння (відео)

Багато китайських автолюбителів були розчаровані помилкою Porsche. Вони вважають, що компанія зобов'язана виплатити компенсацію за хибну рекламу.

Раніше Фокус розповів, що на електромобілях Tesla Model Y Performance помітили фальшиві накладки на гальмівні супорти.